AKCE - SLEVY

PARTNERSKÉ VZTAHOVÉ VHLEDY

TAROT LÁSKY/VZTAHU - VÝKLAD KARTE

Tarotový výklad karet pro oblast lásky mezi partnery. V tomto výkladu se dozvíte jaké máte s partnerem společné energie. Rozebereme emocionální dynamiku vztahu a také sexuální náboj. Podíváme se na vzájemnou citovou kompatibilitu nebo rozdílnost a na vztah obecně.

POZOR, NEZADÁVEJTE OTÁZKY

Výklad je vhodný pro partnery. Nemáte- li partnera a chcete znát svoji budoucnost v oblasti vztahů, můžete také tento výklad objednat. Výklad bude vyložen stejně kvalitně a podíváme se jak to do budoucna budete mít.

Výklad je vyhotoven v PDF a je vhodný i jako dárek.

Cena výkladu: 300,- Kč - objednávka níže
VÝKLAD KARET - VZTAHOVÉ OTÁZKY

Tento výklad odpovídá na konkrétní vztahové otázky, které si zadáte. Ptát se můžete na vše co potřebujete objasnit. Katry Vám dají poměrně široký rozhled v tématu.

Cena jedné otázky: 220,- Kč AKCE - 160,- Kč, objednávka níže
( pokud zadáváte více otázek, vynásobte si prosím celkovou cenu služby )

KARMICKÉ PARTNERSTVÍ

Karmické shody

Vztahové egregory porovnávají vztahy mezi partnery nebo jinými osobami, se kterými máme co dočinění. Dívka si například najde partnera a může si podle data narození zjistit, jestli spolu karmicky něco vyrovnávají. Stejným způsobem si můžeme porovnat vztahové egregory mezi rodiči a dětmi, mezi sourozenci, ale i mezi přáteli, spolupracovníky, nadřízenými atd.

Podle uvedených shod zjistíme, zda spolu vyrovnáme nějaké karmické zatížení nebo i základ toto, proč se setkáváme. Zda jde o přitažlivost, karmický závazek nebo dohodu.

Rozbor je vhodný pro všechny vztahy ať se jedná o vztahy partnerské, milenecké, rodinné nebo přátelské. Každý vztah je založen na nějakém působení a my můžeme díky tomuto rozboru zjistit, jaké máme společné úkoly, jaké máme společné cesty a z toho poznáme v jakých oblastech a proč mohou vznikat negativní aspekty. Co nemáme vyřešené nebo naučené. Vždyť ani na těchto stránkách nejste náhodou, něco Vás zavolalo, něco Vás přivedlo na myšlenku vztahových shod.

Cena rozboru: 399,- Kč AKCE 199,- Kč

Rozbor je vyhotoven v PDF na základě karmické astrologie a numerologie. 
PARTNERSKÝ HOROSKOP

Jak se k sobě hodíte? Co máte společného? Jaké oblasti mohou být neharmonické? Kde máte silné stránky? A jaké je vlastně vaše partnerství z pozice energií?

Toto a mnohem víc zjistíte v partnerském horoskopu. Poznáte sebe i partnera z pozic, které si možná ani neuvědomujete. Pochopíte smysl souznění a jistě pomocí astrologických aspektů svůj vztah posunete mnohem výše. Protože jen nepoznané - je neměnné.

Najděte pomocí postavení planet klíč partnerství v obsáhlém rozpisu horoskopu.

Cena rozboru: 999,- Kč - AKCE 299,- Kč


Pro objednání vybrané služby prosím použijte uvedený formulář. Uvedenou částku uhraďte na bankovní účet: 2846967193/0800  Objednávky jsou automatické a zpětně je nepotvrzuji.

Rozbory vyhotovuji v rozmezí 1- 3 dny od přijetí platby. Pokud na výklad spěcháte, můžete zaslat doklad o provedené platbě: anabella.com@seznam.cz