Andělské výklady

Zeptejte se andělů....

Andělé jsou všude kolem nás, jen je někdy neumíme slyšet a spolupracovat s nimi. Dokáží nám však předávat nesmírně cenné informace, vést naše kroky a také poodhalit směr, kterým se máme ubírat. Jsou tu pro nás od narození do hodiny smrti a vedou nás naším životem, milují nás a nikdy nás neopustí. Vždy čekají až je zavoláme, aby nám předali odpovědi na naše otázky.

U andělských výkladů je nutné se hlouběji zamyslet nad tím, co nám výklad sděluje. Jedná se o poselství andělů a jejich tichou řeč. Nikoliv o konkrétní odpovědi na zadané otázky. Pro konkrétní odpovědi je nutné zvolit klasické výklady karet zde: 

Roční výklad andělských karet

Výklad karet na dvanáct měsíců dopředu. Výklad obsahuje rady andělů na každý měsíc jednotlivě. Na jaké oblasti se máte soustředit, co máte vyřešit nebo čemu věnovat svou pozornost.
Tento výklad neodpovídá na konkrétní otázky tazatele - tedy klienta, ale přináší poselství andělské moudrosti.

Cena výkladu: 600,- KčMěsíční andělské poselství

Pokud chcete slyšet andělský hlas, který Vás navede k hlubšímu zamyšlení, doporučuji "andělské poselství". Andělé Vám sdělí přesně to, co potřebujete slyšet a možná o tom ani nevíte.

Cena výkladu: 200,- Kč


Výklad archandělská rada

Tento výklad je vhodný, pokud se chcete zeptat na určitou oblast svého života nebo okruh problémů. Výklad přináší poselství ohledně potřebných kroků, které máme učinit. naznačuje směr, kterým je třeba se ubírat. Odhaluje další krok, následujícího za první. Nabízí zásadní řešení.

Cena výkladu: 450,- Kč 
Naučte se vykládat mariášky  zde: 


Pro objednání výkladu karet prosím použijte uvedený formulář. Uvedenou částku uhraďte na bankovní účet: 2846967193/0800 a do poznámky zadejte své jméno. Odesláním formuláře obdržím objednávku výkladu karet. Objednávky zpětně nepotvrzuji, jsou automatické.