Barvy svíček v magii

Svíčky jsou nepostradatelné při magii ve všech jejích vyznání!

Červená barva

* síla * zdraví * sexualita * dynamika * vášeň * inspirace * energie * odvaha *

Tato barva v magii zastupuje sílu! Sílu kterou je někdy potřeba krotit, ale také v sobě nalézt. Doporučuje se nepoužívat u lidí se sklonem k agresivitě. Vhodná proti atakům a zloby.

Růžová barva

* láska * cit * léčení duše * momentální splín * přátelství * čest * romantika * něha * uvolnění *

Jednoznačně je barvou lásky. Za tento význam je někdy označována červená barva, však barvou lásky je růžová. Přivolává a posiluje lásku. Používá se při rituálech s láskou spojených a přináší do našich životů krásné city.

Modrá barva

* meditace * spravedlnost * trpělivost * léčení * klid * intuice * duchovnost * upřímnost * výklad karet * kyvadlo * blokace myšlenek nepřátel *

Tuto barvu používáme při léčebných rituálech a také v případě praxe duchovních záležitostí. Je velice vhodná pokud se cítíme v napění a vnitřní nepohodě. Podporuje klidný spánek. V tmavých odstínech má moc blokovat myšlenky našich nepřátel a také nachází uplatnění při magických rituálech v rovinách negativních energií.

Fialová barva

* duchovno * magie * exorcismus * boj proti zlu * moc * zesiluje kouzla * duchovní síla * 

Vibrace této barvy jsou symbolem moci a magie. Zažehnává těžké nemoci a je potřebná při magických seancích a exorcismu. Posiluje naše spirituální schopnosti a spojuje nás s vyšším vedením.

Žlutá barva

* rodina * základ * upevnění * studium * tvorba * rozum * nápaditost * jasnozřivost * intelekt * sebedůvěra * cestování *

Energie žluté svíčky má moc v nás probudit míru donucení. Podporuje učení se novým věcem a nutnost soustředění se. Proto je vhodná při učení dětí i dospělých. Zapaluje se před důležitou cestou nebo cestou dalekou.

Zelená barva

* zdraví * štěstí * úspěch * udržení prosperity * štěstí obecně * růst * uzdravení * obnova * zotavení * plodnost a léčení * 

Vhodná pokud hledáme nové zaměstnání nebo toužíme po osobním růstu. Přináší nám štěstí a úspěch ve všech oblastech. Dále používáme při rituálech zdraví a plodnosti.


Hnědá barva

* hmotný zisk * úspěch v podnikání * peníze * majetek * rovnováha * stabilita * léčení zvířat *

Používá se při udržení nebo získání hmotného zisku a v podnikání. Je důležitou součástí při léčení zvířat.

Oranžová barva

* štěstí * úspěch a dobré věci * energie * optimismus * autorita * přitažlivost * odvaha * vliv * 

Pomocí této barvy přivoláváme do života konkrétní děje.  Také pokud chceme získat majetek nebo čehokoliv dosáhnout. Tato barva má silnou moc v přitažlivosti. Dokáže nám přitáhnout náklonnost určité osoby ( ne lásku )  nebo situace. 


Bílá barva 

* odstředivá síla * očista * ochrana * životní síla * svědomí * pravda * upřímnost * nevinnost * odstranění slabosti * univerzální pro všechny barvy * 

Je barvou ochrany a očisty.  Zapaluje se při očistných a ochranných rituálech. V případě potřeby zastupuje a nahrazuje všechny ostatní barvy.

* dostředivá síla * odstranění negace  a zla * strach a temnota * potlačení zlozvyků * ničení nemocí * odpuzení negativity * ochrana proti zlému duchu * 

Perfektně pohlcuje vše negativní a zlé. Používáme pokud potřebujeme odklonit negativitu nebo odvrátit zlé osoby a jejich vlivy. 


V magii používáme i další barvy, které zde nejsou vypsány ( zlatá, stříbrná, šedá apod. ) K běžným rituálům si však vystačíme se základní škálou zde uvedených barev. Barevné svíčky také různě kombinujeme podle záměru a cílů.

Chceme-li pomocí magie získat úspěch a blahobyt v podnikání zapálíme svíčky: zelenou, oranžovou a hnědou :-) 

Vždy používejte pouze plnobarevné svíčky vhodně ošetřené a očištěné!