Černí mágové

V dnešní době je daleko jednoduší obrátit se na někoho s prosbou temné magie než tomu bývalo dříve. Jeden by se divil, kolik lidí k tomuto má velmi blízko. Je to však velice nešťastné rozhodnutí jistých lidí, které vede rovnou cestou k dlouhodobému neštěstí a také k poškození dalších generací. Tito lidé s paktem zla, zasévají pro své děti a jejich děti, zlo v podobě vazeb na negativní energie a tím je dostávají do pozic, kdy nemohou sami za sebe rozhodovat vlastí vůlí.

Tady se také můžeme bavit o tom, že jsou dva druhy tohoto paktu. Jeden vchází přímo tak, že osoba vyhledávající černé praktiky nemá zvláštní důvody k tomuto činu a ve své podstatě nechce nikomu cíleně ubližovat, ale zlo jako takové ji přitahuje a ona má potřebu ztotožnit  se s vírou ďábla což je  samotné zlo. Druhá osoba vychází z toho, že si vědomě přeje někomu ublížit. Bývá to nejčastěji z důvodů výše popsaných. Tato osoba plna zášti, ublížení a hořkosti vede své kroky k ohavným a neodpustitelným činům. Tímto činem je vyhledání černého mága a jeho prostřednictvím dosahuje žádoucí odplaty. Je to úleva a pocit vítěství, které však netrvá dlouho a nese sebou znásobenou nenávist přímo k sobě samému. V mnoha případech je jedná o nenaplněnou lásku a lásku sobeckou.

Tak a nyní máme tedy černého mága a co se děje dál? Zaplatíte velké peníze za jeho práci a prakticky se nic nedozvíte. Pokud nenarazíte mimochodem na podvodníka, měla by jeho práce býti úspěšně zahájena tři dny po jeho vykonaném rituálu nebo některé kletby. V jeho aktu hraje významnou roli vše negativní a k úctě a lásce má velice daleko. Budete se vedle něj cítit opravdu " blbě ", ale požene Vás Vaše vlastní nenávist dál kupředu. Ve chvíli, kdy se s ním dáte do paktu, otevíráte své srdce zlu a vzdalujete se od božských principů a také toho, proč jste zde na Zemi. Podstatě své duše a její zatracení.

Takže opravdu jste tací? 

To co žádáte, to jste! Takové je Vaše srdce! Tak vnímáte svět a nic Vám neospavedlňuje. V těchto tématech jsem tvrdá a nekompromisní. Nedokážete přijmout to, co do Vašeho života přichází. Ať bolesti, podvody, trápení a nemoci. Ano, toto je Vaše cesta a Vy jí máte nejen zvládnou, ale také dojít a to z toho pohledu, že se zamyslíte nad tím, co která zkušenost Vám přináší. Co se máte naučit a také zvládnout. Vaše duše si to vybrala, to vy jste dali tuto volbu. Zamyslete se, jste stůjci svého osudu! Pokud žádáte trest za nenaplněnou lásku, nemáte jí v srdci. Máte tam jen sobeckost a prázdno. Když miluji, miluji se vším nebo vůbec! Láska je to, když miluji se smyslu " jsem ráda, že mohu být vedle Tebe " není láska to, že " Ty jsi můj" nikdo není Váš! 

To co vyšlete prostřednictvím sebe nebo druhých k jiné osobě, se Vám zákonitě vrátí. Uvědomte si, že zákon karmy funguje spolehlivě a stejně jako zlo, nikdy nespí. Vyšleš-li negativní vzorec, vyšleš ho na sebe protože nese Tvojí energetickou stopu. Pokud přeješ partnerovi smůlu, lásku už nikdy nenajdeš. Možná najdeš tu povrchní nebo takovou jaká Tě bude dávat přesně to, co Ty jsi dal do své nenávisti.

Můžeš zkusit vyslat kletbu a pak se můžeš třást ve své vlastní hlouposti a to si pamatuj!! 

Proč kletba a rituály černých praktik tak dobře fungují? Představte si, že máte někoho rádi a potkáte ho na ulici. Usmějete se půjdete k němu. Budete vyzařovat lásku a radost. Však nebude to mít mimořádně silný náboj, nýbrž standardní a po chvíli setkání vyprchá. A nyní si představte, že potkáte tu paní, kterou " nenávidíte" a ještě na Vás bude cosi pokřikovat. Co se stane? Rozčílíte se, zvedne se Vám tep a budete na ní nadávat. Tedy ztotožníte se s její energetickou momentální vlnou. Budete naštvaní a ještě po příchodu domů, to budete partnerovi vykládat a budete nadávat. Prostě Vás tak naštve, že se k ní budete myšlenkově a energeticky vracet. A jsme u toho. Máte krásný příklad toho, jak silné jsou emoce zla! Jak mají obrovský náboj a výdrž a to je jejich hnací síla. Přesně takto působí černý mág na své oběti. A přesně tak mu to funguje. Protože náboj zla, strachu a nenávisti je obrovský. 

Přesně tak se to také obrací proti Vás samotným protože je to Vaše " miminko" Vy jste ho počali svojí hloupostí a to jen vy ponesete následky svých činů a tím zasáhnete karmicky i do oblastí dalších generací protože potomci vycházejí pouze z Vašich základů a mít v nich tyto semínka, to vlastně nikdo nechce!

Takže jak se to projeví jsem už nastínila. Další projevy jsou mířeny podle toho jak černý mág postupoval a to Vy bohužel nevíte. Nevíte přesně jaké metody a rituály použil, zato víte, že mu fungují protože se projevují a to mimochodem především u Vás samotných. 

Cesta ven je dlouhá, náročná a také nejistá. Dobrý praktik božské magie Vám dokáže pomoci, ale to těžší bude už jen na Vás samotných.