Čištění čakrového systému

Naše energetická centra, která námi neustále proudí se nazývají čarky. Pokud je stav našich čaker ve stavu omezení nebo jiné špatné funkčnosti, dají nám to velice rychle najevo! Mají na svědomí všechen náš negativní i pozitivní děj v životě!

Více o čakrách v mém článku zde: Harmonizace a čištění čakrového systému 

Zablokování čaker se podepisuje na fyzickém i duševním těle a omezuje nás nejen v našem duchovním růstu, ale také v každodenním životě. Je nutné tento stav celého systému udržet v rovnováze a tím zajistit harmonizaci a správné fungování. 
Tento úkon je možné absolvovat dálkově, protože se jedná o přenos energií. U velké většiny lidí má dálkový vliv mnohem silnější prožitky na danou osobu. Dozvuk většinou trvá další dva dny, ale neomezuje  nás v běžné činnosti. 

Jak to probíhá?

Z pohledu času je nejlepší čištění provádět v klidových  hodinách, domluvíme si tedy vhodný čas, kdy si najdete pohodlnou polohu a zajistíte si klid v rozmezí cca jedné hodiny. V této době se pouze uvolníte a bude přijímat energii, která bude přicházet. Můžete si pustit meditační hudbu, zapálit svíčku nebo vonnou esenci. Podrobné informace zasílám před zahájením, aby se s nimi klient včas seznámil. Po harmonizaci do dvou dnů zasílám obrázek automatické kresby Vašich čaker před a po čistění spolu s diagnostikou stavu jednotlivých čaker a jejich fungování. Po absolvování procesu budou Vaše čakry plně harmonizované a budou plnit optimální přísun energie. Poté je na každém jak bude s těmito centry pracovat.

Cena: 650,-  Kč  - individuální termíny


7 týdenní proces čakrového systému + léčení

Tento 7 - týdenní proces je vhodný pro všechny, kteří se zajímají o svůj  energetický systém a mají zájem o harmonizaci a léčení jednotlivých čaker.

Spočívá v rozložení skript, které jsou zasílány každý týden po dobu sedmi týdnů. Každý týden se tedy seznámíte s jednou čakrou a její funkcí. Zapracujete na její harmonizaci a léčení. Dozvíte se mnoho zajímavého a především projdete procesem uzdravení a harmonizace.

Skripta můžete poté libovolně používat dál. Získáte tak neomezený přístup k práci s tímto životním systémem.


Cena: 600,- Kč - zasíláno v PDF 


Harmonizace a čištění  čakrového systému  + kurz - skripta

Diagnostika a harmonizace čakrového systému naprosto shodná s bodem výše. Obdržíte automatickou kresbu, diagnostiku jednotlivých energetických center ... vše probíhá stejně. K tomuto navíc získáte obsáhlé PDF skripta ve, kterých se naučíte vše nejpodstatnější:

* čakry a jejich funkce
* postupy harmonizace
* čakry během života 
 * formy diagnostiky
* čakry a energie kamenů
* očista a ochrana aury a jiné techniky

Jinými slovy budete schopni plně ovládat tuto tématiku a budete sami sobě terapeutem. Osobně doporučuji diagnostiku a harmonizaci čakrového systému absolvovat společně s tímto kurzem, protože mnoho lidí si nechává čakry srovnávat opakovaně a sami vlastně nevědí jak nadále samostatně a kvalitně pracovat na jejich udržení a vývoji. Kurz je vhodný pro všechny, srozumitelně a jasně psaný tak, že Vás zcela jistě posune ve vývoji v této oblasti.

Cena: 750,- Kč - individuální termíny, skripta PDF okamžitě

Velký výklad karet čakrového systému


 Jsou jedinečné ve svém poselství a přinášejí nám jiný rozměr v řešení našich otázek i celých problémů. Poskytují detailnější výklad, hlubší propojení a pohled na vaší situaci. Díky spolupráci s těmito kartami můžete prožít hlubší sebeuvědomění, kde dokážete odstranit starou energii a vnést do vašeho života novou, čerstvou. 
Výklad obsahuje popis každé ze  7 hlavních čaker a poukazuje na problémy, které mohou čakru omezovat.


Cena výkladu: 600,- Kč

Vyhotoveno do 5 dnů od přijetí platby.
21 denní manuál k harmonizaci čakrového systému

Manuál obsahující 50 stránek v PDF k osobnímu rozvoji a harmonizaci čakrového systému. Provede Vás den po dni k úplné harmonizaci čakrového systému pomocí lehkých cvičení a mandal.

Tento proces pro vás může znamenat restart, nový začátek kvalitnějšího bytí.

Cena: 290,- Kč - okamžitě v PDF


Základní nauka o tomto systému zde: 


Pro objednání diagnostiky čakrového systému prosím použijte uvedený formulář. Uvedenou částku uhraďte na uvedený bankovní účet: 2846967193/0800 a do poznámky zadejte své jméno. Přijetí platby obratem potvrdím a rozbor vyhotovím v uvedeném termínu.