Kurz Diagnostika karmy

On-line kurz diagnostika karmy je pokračující kurz karmických kódů, kde se hlouběji zaměříme na praktickou část a přesná čísla. Některé věci si vypočítáme z data narození a některá budeme diagnostikovat pomocí kyvadla a přiložených tabulek, které obdržíte.

Tento kurz Vám umožní: zjistit přesné údaje z energo-infomační matrice, kde probereme všechny úrovně. Určit diagnostiku čaker, slibů a přísah z minulých životů, nezpracované témata a jejich zvládnutí v tomto životě, karmické poslání a úkoly duše. Nemoc a duchovní podstatu nemoci, stav karmy a dharmy. Dále zbytkovou karmu. Zjistíte také informace z minulých inkarnací, o způsobu a okolnostech smrti atd. Negativní programy duše, karmické dluhy a také jejich odčinění. Rozebereme karmický úkol a paprsky, přes které vám jde pomoc a jak se tyto paprsky projevují. Naučíte se svoji karmu zpracovat a čistit. Kurz obsahuje také údaje z karmické numerologie a spoustu dalšího: karma ve jméně, duchovní atributy atd. Je toho mnoho a nakonec si ještě provedeme meditaci na čištění karmy.

Předpoklady: ovládání kyvadla

Obsahuje: PDF skripta o 65 stranách A4 + tabulky pro kyvadlo

Cena kurzu: 1.800,- Kč 


Kurz kyvadla


Pro objednání kurzů prosím použijte uvedený formulář. Uvedenou částku uhraďte na uvedený bankovní účet: 2846967193/0800 a do poznámky zadejte své jméno. Po přijetí platby zašlu podklady ke kurzu.