Duchovní a esoteričtí podvodníci

V posledních týden se ke mě obrátilo hned několik klientů s žádostí pomoci. Převážně se jednalo o praktiky vynucování nesmyslných plateb za úkony, které v duchovním ani esoterickém světě nejsou žádoucí a možné! Toto mě motivovalo napsat tento článek. I kdyby měl pomoci pouze jedné osobě, budu vědět, že má písemná práce nepřišla vniveč.

Zvedlo mě ze židle hned několik bodů:

Nabídky čištění karmy

Prosím Vás, nikdy a nikdo nemůže někomu jinému čistit karmu! To je hloupost, nejde to. Karma je souhrn záporných informací a každá osoba má své individuální. Karmické působení je tu od toho, aby nás učilo, abychom karmu spláceli skrze pozitivní činy. Pokud i tak si někdo chce pomoci rychlejším odčinění, pak musí litovat svých činů, pochopit je a prosit za odpuštění! Potom je nesmysl po někom žádat vysoké částky za vyčištění. K čemu by potom zákony karmy byli, kdyby si každý zaplatil za očistu... Jak by se pak mohla duše vyvíjet kdyby se neučila ze svých omylů....

Nabídky naprostého vyléčení

Bohužel se najdou i tací lidé, kteří se vydávají za léčitele a nabízejí za pěkný honorář zbavení nemoci. Přijde mi to velice líto, že se nemocná osoba ve svém zoufalství nechá zmanipulovat a je schopna vydat všechny úspory za tyto podvodné praktiky. Nikdy a nikdo nedokáže mávnout kouzelným proutkem a vyléčit všechny nemoci světa. To by bylo fajn, ale nač by potom byla medicína a proč by lidé umírali. Proč by trpěli chorobami.... každý by byl zdráv a možná i nesmrtelný. Nikdo nemá tu moc vyléčit druhé. To každý sám je léčitelem sobě samému. Nemoci pocházejí z našeho psychického uvažování, stylu života a také podléhají karmickému působení - což jsou nevyléčitelné nebo vrozené nemoci. Léčitel, Reikista, mág, duchovní průvodce a další osoby, mohou s nemocí pomoci tak ve 30 % a zbytek si musí každý sám. Dobrý terapeut nebo léčitel může klientovi ukázat cestu k léčbě, může mu rozpohybovat energetický systém, ale skutečně nemá kouzelný proutek, aby byl všemohoucí. Nemoc musíme pochopit, přijmout a tím ji vyléčit.

Rituály k získání lásky, bohatství apod.

Další velmi nebezpečná hra. Dokážu pochopit zoufalé lidi, kteří přijdou o svoji lásku. Je pochopitelné, že ji chtějí zpět, a někdo je schopný udělat až mnoho za hranice zdravého rozumu, aby toho dosáhl. Toto jsou nejtěžší podvody vůbec a skutečně hraničí s obrovským malérem. Nikdy a nikdo nemůže ve jménu Božské nebo Bílé magie toto učinit! Nikdo nesmí zasahovat do vůle druhé nebo další osoby! Nejde to. Pokud přijdete o partnera, spíše za zamyslete nad tím, proč? Co si z toho máte vzít? Uvědomte si, že nic se neděje pouhou náhodou a to, že dojde k rozchodu je vlastně přirozený vývoj lidí. Jak bych mohla milovat, kdybych neznala bolest a ztrátu? Odpovězte si každý sám. Vše má dvě strany!
Ano, bohužel se najdou tací primitivové, kteří nabízejí rituály k přivolání lásky zpět...  " paní pošlete mi spodní prádlo pána, nějakou jeho věc a hodně peněz". Toto jsou praktiky převážně cikánské a provozují je lidé, kteří jsou nevzdělaní, nemají žádnou morálku a jejich životy jsou leda protkány problémy. S magií toto nemá nic společného. Nedá se to ani nazvat černou magií protože ta neexistuje - je jen o tom, kdo ji drží v rukou. Tito lidé neumí nic, neznají jediný duchovní zákon a jejich praxí je pouze kletí a nadávání. Jsou tak omezeni, že jejich primitivnost je tak silná, že vlastně funguje... ale jak! Paktování s těmito lidmi vždy končí velice zle.... Dejte přeci na zdravý rozum a zamyslete se nad tím! Neplatí to jen v oblasti lásky, ale také z draví, bohatství apod. Rituály tady máte jen takové, které jsou bez zásahů do vůle jiných lidí. Nejsou postaveny na donucování nebo ovlivňování apod., ale to je téma na jiný článek.

Jak tedy podvodníka poznat?

Pohybuji se v tomto odvětví velmi dlouho a proto už mám zkušenost, ale ráda bych dala upozornění těm, kteří jsou v nelehké situaci a rozhodují se.
Tito lidé umí dobře manipulovat a přesvědčovat. Jsou neodbytní a mají výdrž protože vědí, že máte problém. Nikde nevystupují skutečným jménem, nemají identifikační číslo OSVČ, neudávají adresu a někdy postrádají webové stránky. Všechny jejich kontakty jsou nějaké přezdívky a nebo jména mění. Požadují vysoké honoráře a slibují dokonalou pomoc - vlastně vše zařídí, vše bude jak si přejete a nic není problém. Velmi často mluví o tom, že jejich schopnosti jsou dar a jejich posláním je pomáhat lidem. Mnoho služeb nabízejí zdarma a až Vás zmanipulují, tak si sáhnete do peněženky. Nedokážou vysvětlit jediný duchovní princip. Nikde nerozepisují své služby nebo jsou to pouze kopie a ne jejich vlastní texty. Sami od sebe Vás kontaktují a vnucují se, přesvědčují. Považují se za neomylné a dokonalé bytosti schopné všeho. Parazitují na neštěstí druhých a vše zveličují a straší klienty. Jejich možné osobní prezentace jsou na hraně cirkusu, vypadají nedůvěřivě, primitivně. Když se na něco zeptáte, mají naučený text, ale dál neví nic. Nedokážou Vás odmítnout protože cítí peníze a a proto umí všechno. Jsou k dispozici okamžitě! Nabízejí smlouvy a splátkové kalendáře....

Jak podvodník nevystupuje?

Duchovní člověk se zpravidla řídí duchovním principem a dodržuje zákony! Vystupuje také vlastním jménem a nebojí se sdílet adresu svého působiště. Neslibuje nemožné a nikdy nemanipuluje! Nevnucuje svoje služby, nýbrž je nabízí volně. Nebude Vám volat a dožadovat se terapie, protože ví, že může pomáhat jen tehdy, když je o to požádán a to je právě jeden ten zákon. Duchovní člověk mlčí, sleduje a pokud je požádán tak pomůže a nikdy ne jinak. Ukáže Vám cestu a nebude pálit spodky partnera! Má velkou dávku empatie a je slušný. Nenabízí polovinu služeb zdarma protože dobře ví, jak toto funguje a ctí zákony dávaní a braní. Umí ocenit svou práci a přitom neokrádá. Ví, že se může zmýlit a chápe výšku zodpovědnosti své terapie, kde jeho práce se odehrává na rovině vysoké lidské psychiky. Nikdy nestraší klienty, naopak je lidský  a přátelský. Dovolí si odmítnout klienta, pokud ví, že jeho kompetence nedosahují. 

Pamatujte,
že pokud máte trápení, jste zranitelní a mnozí na Vás mohou parazitovat. Nikdo není kouzelník a nemůže Vám bolest sebrat! Sledujte doporučení, ptejte se i opakovaně a dejte na zdraví rozum. Pokud se svěříte do rukou praktik, zlých lidí, následky jsou fatální a karmické zatížení obrovské! 

Co když naletím?

Tady velice záleží v jakém rozměru to bude. Většinou když couvnete ještě před nějakou akcí tak se stanete kořistí těchto lvů. Oni ve Vás vidí obživu, peníze a půjdou někdy i proti zdi. Stačí několik negativních myšlenek k Vám nebo jejich milované kletí a máte zaděláno na pořádný problém. Pak musí nastoupit někdo, kdo jejich působení zastaví. proto je dobré znát minimálně ochranné techniky.
Vše zablokujte, smažete, sdílejte podvodníky a pokud možno je nahlašte správci jejich provozní stránky. 

Další zajímavosti k tématu

Automat k výkladu karet

Je mnoho aplikací, kde si můžete zdarma nechat vyložit karty. Tyto aplikace jsou pouze hrou. Nemůže se aplikace napojit na Vaše osobní vibrace, aby zodpovědně vyložila osud nebo nějaký děj. Pamatujte, že jde o formu zábavy a nelze tyto výklady brát vážně.

Internet, internet a zase internet....

Dá se čerpat mnoho informací na internetu. Prosím jen přemýšlejte nad tím, jaké informace k sobě pustíte. To jen Vy jste za toto zodpovědní. Ověřujte duchovní nauky a naučte se rozlišit nepravdy. Nejlepší cesta je, pokud budete nad textem přemýšlet. Pokud budete duchovně růst a poznáte minimálně základy těchto vysokých Božských nauk :-)

Je mi z toho smutno a je mi líto, že tito paraziti shazují jména poctivých a duchovně založených terapeutů, Mistrů  a mágů. Bohužel zlo bylo, je a bude. Já osobně proti těmto vyděračům aktivně bojuji. Už pro svoji víru a empatii. Byla bych šťastná, kdyby se podařilo jejich působení minimalizovat, ale na druhou stranu bychom nikdo nebyl schopen poznat dobro a lásku, kdyby nebylo zla a podvodů....