DVĚ SRDCE

Z lásky a laskavosti milujících bytostí Světla je Ti předáván tento dárek. Neslibuje Ti žádných tajemných dovedností či schopností. Přichází tiše a skromně jako skrytý poklad, aby se skrze Tebe mohl nečekaně znovu narodit. Aby do Tebe vstoupil jako vzduch při nádechu a překvapil Tě svou čistotou a velkolepostí a přinesl Ti radostnou úlevu při výdechu, po kterém zůstane jenom volnost, svoboda a nekonečná láska.

Zasvěcení dvou srdcí přichází pomoci zhojit bolesti Tvého srdce. Přichází Ti ukázat jeho skutečnou krásu a hodnotu. Přichází ho znovu naplnit a probudit hodnotám, které se kdesi ztratily mezi strachem, smutkem, zlobou či odloučením. Můžeš znovu sebe sama prožít a znovu sebe sama nově poznat.

První srdce - Křišťálové srdce Kristovo. Je to srdce čistoty, uvolnění, prosvětlení a osvobození. Je to srdce křišťálové a vyzařuje bílo stříbrné světlo. Čistou křišťálově stříbřitou lesklou energii. Je to srdce otevírající cestu, rozpínající se. Srdce schopné pojmout a zářit nekonečnou lásku. Osvobození. Je to živoucí symbol Kristova vědomí. 

Druhé srdce - Rudé srdce Marie. Je to srdce soucitu, mateřské lásky, přijímání a odpouštění. Porozumění. Energie Bohyně. Je to srdce rudé a vyzařuje rudé světlo a energii. Tvoří nutné jádro srdce prvního. Toto srdce vyjadřuje energii Marie matky, plné soucitu, pochopení, porozumění a přijetí. Zároveň je prosyceno energií Marie Magdalény, milující partnerky, podpory, uklidnění a posílení.

Aktivaci si každý provádí sám v meditačním stavu bez nutnosti mistra.

Tato linie se předává výhradně ZDARMA

Obdržíte

Manuály v PDF

Předpoklad

Iniciace je bez omezení pro všechny.