Individuální terapie

Proč individuální?

Odpověď je zde jednoduchá. Protože každý jsme individuální a to, co pomohlo paní vedle, nemusí zákonitě pomoci nám. Různé životní problémy sice mohou mít stejný původ vzniku potíží, ale průběh těchto potíží se už dále liší a liší se také to, jak daná osoba bude reagovat na celou věc a tím i to jaké další potíže se projeví. Každý z nás máme naprosto odlišně stanovené vnitřní procesy, a to, co ublíží jedné osobě, tak druhá osoba situaci přejde bez větších změn v životě. Toto je tedy pojem individualita.

Proces spolupráce a terapie

Prvním krokem je samozřejmě rozhodnutí, že situaci chci skutečně řešit. Druhým krokem se dostáváme do procesu nějaké kompletní diagnostiky, kde využívám všech svých dostupných metod a učení, jak zjistit původ disharmonie v životě klienta. U někoho problém způsobují vnitřní bloky, u někoho třeba diskarnáti, u jiného může jít o sníženou funkci čakrového systému, někdo zase nejde životní cestou, někomu zase schází pouze věc pochopit.... je skutečně mnoho a mnoho cest, které nás zavedou do nelehkého období a my  musíme najít tu správnou. Tu, která je zdrojem všeho neharmonického a poté může teprve dojít k řešení a následně úlevě po dlouhodobé stagnaci. 

Při individuální terapii dochází v drtivé většině všech případů k pozitivním výsledkům velmi brzy. Proč tomu tak je, hned vysvětlím.

Dejme tomu, že přijde paní, která často trpí únavou a pomyslnou ztrátou životního zájmu o okolí. Nedaří se jí ve vztazích a opakují se totožné situace v různých cyklech života. Tato paní si najde terapeuta, který jí dokáže poslat třeba Reiki na dálku. Paní ucítí úlevu a bude z terapie nadšená. Tím věc uzavře a nadále se začne věnovat svému stylu života. Však po nějaké době začne cítit opakující se problémy. Opět vyhledá pomoc a bude situaci řešit opakovaně protože minule jí Reiki pomohlo. Takto by paní mohla docházet celé roky a věc by vlastně nikdy nevyřešila. Je to  to stejné jako si psát bez lékařského vzdělání léky na předpis. Ale proč tomu tak je? Je to protože paní se rozhodla řešit následky svých problémů! Nepodívala se do hloubky, kde onen problém vzniknul a opakovaně se věnovala až jistému projevu své vlastní disharmonie. Toto je nesmírně důležité si uvědomit! Pokud chceme problém úspěšně vyřešit, je nutné obrátit se do své hloubky. To spočívá v nějaké terapii se zaměřením na vznik problémů a až poté se může řešit následek. Bez tohoto procesu není žádná terapie na světě trvale účinná a nezbavuje nás potíží. 

Cena terapie: 1.500,- KčPro objednání služby nebo nezávazné konzultace použijte emil: anabella.com@seznam.cz nebo formulář níže.