Karmické kódy

Doporučila bych všem, aby lidé byly šťastnější a snadněji každý našel svoji životní cestu a její naplnění.... neboť tápání je bolestivé!

Rozbor - Karmické kódy duše a životní úkol

Vydejte se na cestu sebepoznání, poznejte své životní i karmické úkoly. Podívejte se do očí také negativním vlastnostem své duše a najděte tak harmonii ve svém životě. Rozbor na základě numerologie.
................................................................................................................................


Jedná se o velký písemný rozbor o 35 - 40ti stranách A4.

Pro koho je rozbor určen?

Písemný rozbor v pdf je určen všem, kteří chtějí znát svůj životní úkol a diagnostiku své karmy ze které tento životní úkol vychází. Pro všechny co přijímají duchovní učení a jsou na vzestupu svého učení. Také je velice přínosný pro všechny, kdo chtějí znát otázky svého bytí a k poznání sama sebe... kdo jsem a odkud přicházím a co je mým cílem ...

Diagnostika karmických kódů vyjadřuje životní úkol a karmu skrze čísla v datu narození a ukazuje nám naší životní cestu a úkoly, které máme v tomto životě pochopit a zpracovat. Datem narození máme také přiřazen tzv. paprsek pomoci skrze který nám přichází pomoc k plnění životních cest. Paprsek pomoci neboli paprsek osudu nám ukazuje jaké své vlastnosti máme využít ke snadnější cestě při plnění karmického zadání.

Obsah diagnostiky:

Váš karmický kód složený z data narození. Detailně rozepsaný karmický úkol Vaší duše, paprsek pomoci ( informace o tom, jaké své vlastnosti a přednosti využít ). Dozvíte se informace o své životní barvě, karmickém bodu, učební látku kterou máte zvládnout a úkoly se kterými je potřeba se vypořádat. Dále budeme rozebírat jaké máte možnosti při vzestupu a jaké při pádu a jak je rozeznat a číst ve svém poslání a ve své duši. Dozvíte se jakou máte vztahovou shodu se svoji rodinou ( děti, partner, rodiče apod. ). Seznámíte se také s metodikou odpuštění a čištění karmy. Dále obsahuje informace o životních úkolech, vypočítává číslo osudu, věk duchovní zralosti, karmický bod ve znamení zvěrokruhu, zdraví z hlediska dne narození, výpočet a popis karmických cyklů života - 4 věky ve kterých vstoupíte do 9ti letého cyklu karmického učení. Příklad: do prvního karmického cyklu vstoupíte ve věku 31 let, zde budete plnit karmický úkol .... ? .... v časové ose 9 ti let. Do dalšího cyklu vstoupíte ve věku 40 ti let a zde se máte naučit ....? .... atd. ) Rozpis duchovních atributů ( výpočet v procentech z 33 základních vlastností člověka ) dozvíte se kolik procent uvedených vlastností máte již splněných a na kterých je potřeba dále pracovat ) - výpočet obsahuje všech 33 základních vlastností ze současného života a některé z poslední inkarnace.

Součástí tohoto rozboru je také PDF úvod, kde se podrobně podíváme v teoretické rovině na zákon karmy, dělení karmy, možnosti splácení karmických kódů apod. Také životní úkol, sílu myšlenek nebo základní nauku o reinkarnaci.

Cena celkového rozboru: 1.300,- Kč AKCE - 700,- Kč


..........................................................................................................


Pro objednání písemného rozboru Karmických kódů prosím použijte uvedený formulář.