Karmické partnerství

Vztahové shody

Vztahové egregory porovnávají vztahy mezi partnery nebo jinými osobami, se kterými máme co dočinění. Dívka si například najde partnera a může si podle data narození zjistit, jestli spolu karmicky něco vyrovnávají. Stejným způsobem si můžeme porovnat vztahové egregory mezi rodiči a dětmi, mezi sourozenci, ale i mezi přáteli, spolupracovníky, nadřízenými atd.

Podle uvedených shod zjistíme, zda spolu vyrovnáme nějaké karmické zatížení nebo i základ toto, proč se setkáváme. Zda jde o přitažlivost, karmický závazek nebo dohodu.

Rozbor je vhodný pro všechny vztahy ať se jedná o vztahy partnerské, milenecké, rodinné nebo přátelské. Každý vztah je založen na nějakém působení a my můžeme díky tomuto rozboru zjistit, jaké máme společné úkoly, jaké máme společné cesty a z toho poznáme v jakých oblastech a proč mohou vznikat negativní aspekty. Co nemáme vyřešené nebo naučené. Vždyť ani na těchto stránkách nejste náhodou, něco Vás zavolalo, něco Vás přivedlo na myšlenku vztahových shod.

Rozbor detailně mapuje formy společných cest, které máte se svými blízkými. 

Příklad: Z výpočtu vyjde karmický kód partnera 86541 a partnerky 98654. Mají tedy karmickou shodu číslo: 4 - karmické působení. Znamená to, že si nesou do tohoto života něco nedořešeného - nějakou silnou  karmickou událost. To něco bude v podobách forem: 8-6-5-4 a právě tato čísla jsou uvedené formy jejich učení. Tyto formy podrobně obdržíte v rozboru.


Rozbor obsahuje podrobné vysvětlení a popis forem i číselných shod.  

Máte-li zájem o rozbor vztahových shod, bude po přijetí platby vyhotoven v PDF v den přijetí platby. Tento rozbor nám nabízí detailní a přehledný vhled do vztahových oblastí a díky němu můžeme vzájemně lépe fungovat. Vyvarovat se jistým okruhům nebo lépe pochopit své vzorce i vzorce druhé osoby. 

Cena rozboru: 399,- Kč AKCE 199,- Kč

Rozbor je vyhotoven na základě karmické astrologie a numerologie. 

Objednat také můžete na emailu: anabella.com@seznam.cz 


Karmický vhled - minulý život

Cena 199,- KčPARTNERSKÝ HOROSKOP

Jak se k sobě hodíte? Co máte společného? Jaké oblasti mohou být neharmonické? Kde máte silné stránky? A jaké je vlastně vaše partnerství z pozice energií?

Toto a mnohem víc zjistíte v partnerském horoskopu ( ukázka dole na této straně ). Poznáte sebe i partnera z pozic, které si možná ani neuvědomujete. Pochopíte smysl souznění a jistě pomocí astrologických aspektů svůj vztah posunete mnohem výše. Protože jen nepoznané - je neměnné.

Najděte pomocí postavení planet klíč partnerství.


Jestliže zkombinujeme dvě vlny zvuku nebo dvě vlny světla, vytvoří společně další vlnu - složenou. Totéž platí u energií lidí. Když dva lidé spolu žijí pohromadě nebo pracují jako celek, kombinují své energie, aby vznikla nová energie - složená.

Cena rozboru: 1.490,- Kč AKCE 499,- Kč

Rozbor je vyhotoven v pořadí zadané objednávky tzn. že jste v systému pořadí dalších klientů. Časový úsek je běžně 1-5-dní.  


PARTNERSKÉ VÝKLADY KARET - zde


Pro objednání vybrané služby prosím použijte uvedený formulář. Uvedenou částku uhraďte na bankovní účet: 2846967193/0800 a do poznámky zadejte své jméno nebo datum narození. Odesláním formuláře obdržím objednávku, která se zaeviduje. Objednávky zpětně nepotvrzuji, jsou automatické. 


Rituál rozchodu

Bohužel v našich životech dochází i k méně šťastným událostem a jednou z nich může být právě rozchod. Ztráta milované osoby v nás nepochybně zanechává hluboké rány a my pak nejsme schopni se dále lásce otevřít. Ono to sni není možné, pokud nezavřeme první dveře, nemůže otevírat dveře druhé.Tento duchovní rituál je postaven tak, aby se klient snadněji vyrovnal se ztrátou, nezanechal za sebou energetické nebo duševní bloky a mohl opětovně vyrazit na cestu, kde může najít lásku novou. Protože jen to, co vyzařujeme, to také získáváme.Uvedený rituál můžete objednat zde: