Karmické partnerství

Vztahové shody

Vztahové egregory porovnávají vztahy mezi partnery nebo jinými osobami, se kterými máme co dočinění. Dívka si například najde partnera a může si podle data narození zjistit, jestli spolu karmicky něco vyrovnávají. Stejným způsobem si můžeme porovnat vztahové egregory mezi rodiči a dětmi, mezi sourozenci, ale i mezi přáteli, spolupracovníky, nadřízenými atd.

Podle uvedených shod zjistíme, zda spolu vyrovnáme nějaké karmické zatížení nebo i základ toto, proč se setkáváme. Zda jde o přitažlivost, karmický závazek nebo dohodu.

Rozbor je vhodný pro všechny vztahy ať se jedná o vztahy partnerské, milenecké, rodinné nebo přátelské. Každý vztah je založen na nějakém působení a my můžeme díky tomuto rozboru zjistit, jaké máme společné úkoly, jaké máme společné cesty a z toho poznáme v jakých oblastech a proč mohou vznikat negativní aspekty. Co nemáme vyřešené nebo naučené. Vždyť ani na těchto stránkách nejste náhodou, něco Vás zavolalo, něco Vás přivedlo na myšlenku vztahových shod.

Rozbor detailně mapuje formy společných cest, které máte se svými blízkými. 

Rozbor obsahuje podrobné vysvětlení a popis forem i číselných shod.  

Máte-li zájem o rozbor vztahových shod, bude po přijetí platby vyhotoven v PDF v den přijetí platby. Tento rozbor nám nabízí detailní a přehledný vhled do vztahových oblastí a díky němu můžeme vzájemně lépe fungovat. Vyvarovat se jistým okruhům nebo lépe pochopit své vzorce i vzorce druhé osoby. 

Cena rozboru: 399,- Kč AKCE 199,- Kč

Rozbor je vyhotoven na základě karmické astrologie a numerologie. 


VAŠE OBJEDNÁVKA


Rituál rozchodu

Bohužel v našich životech dochází i k méně šťastným událostem a jednou z nich může být právě rozchod. Ztráta milované osoby v nás nepochybně zanechává hluboké rány a my pak nejsme schopni se dále lásce otevřít. Ono to sni není možné, pokud nezavřeme první dveře, nemůže otevírat dveře druhé.Tento duchovní rituál je postaven tak, aby se klient snadněji vyrovnal se ztrátou, nezanechal za sebou energetické nebo duševní bloky a mohl opětovně vyrazit na cestu, kde může najít lásku novou. Protože jen to, co vyzařujeme, to také získáváme.Uvedený rituál můžete objednat zde: