KUNDALINI REIKI

Kundalini Reiki bylo uvedeno dánským učitelem meditace Ole Gabrielsenem a jeho vědění bylo Chanelováno Nanebevzetým Mistrem Kuthumi.

Kundalini Reiki je energetický systém založený na probuzení Kundalini v zasvěcovaném člověku. Slouží k odbourávání bloků, k čištění zamrzlých emocí a starých emočních bloků. Pracuje s čakrami a celkově slouží k pročištění jednotlivých jemnohmotných těl člověka. Jeho hlavním úkolem je umožnit, aby naše přirozená Kundalini energie stoupala čakrami vzhůru a vedla nás k naší prapodstatě a osvícení. Tento systém nepracuje se symboly a proto je velmi jednoduché se tento sytém, který má 12 stupňů naučit.

V zasvěcení se předává:

* Energetické vyrovnání

* Diamant Reiki

* Krystal Reiki

* DNA Reiki

* Reiki prostorové

* Reiki na poporodní traumata

* Reiki pro minulé životy

Kundalini Reiki  I. stupeň

Zasvěcení do I. stupně je nejdůležitější součást celého systému Kundalini. Nese sebou funkce přípravy přijetí tohoto systému. Otevírá kanál umožňující této energii proudit. Je otevřena a také posílena temenní, srdeční a ruční čakra. Učíte se zde léčit kontaktně i na dálku. Z hlediska energie se zasvěcení Kundalini Reiki tohoto stupně rovná třem stupňům Usuio Reiki. 

Kundalini Reiki II. stupeň

Zasvěcení do II. stupně zapaluje oheň Kundalini. Všechny hlavní čakry jsou vyčištěny a otevřeny a tím jste připraveni na úplné probuzení energie. Obsahuje speciální meditaci, která vám pomůže dokončit očistný proces a dosáhnout tak největšího účinku při čištění. 

 Kunadalini Reiki III. stupeň

Tímto zasvěcením ve vás může energie proudit opravdu plnou silou. Je zde otevřena základní čakra a celý energetický kanál je rozšířen nad úrovní čaker. Tato energie léčí traumata nebo zamrzlé emoce. Jedná se o mistrovské zasvěcení, kde je vám mimo to také předáno několik zvláštních zasvěcení. Klient se stává Mistrem a je schopný toto zasvěcení předávat dále. 

Kundalini Reiki Booster I.

Tímto zasvěcením ve stupních 4 - 6 se navýší energetický potenciál Mistra/Učitele Kundalini Reiki. Zesílí energie Kundalini, rozšíří se čakry a energetický kanál. Nové vědění k tomuto není předáváno. 

Kundalini Reiki Booster II.

Těmito dalšími třemi zasvěceními ve stupních 7 - 9 dosáhnete  dalšího navýšení a zesílení energie. 

Kundalini Reiki Booster III.

S těmito dalšími třemi zsvěceními ve stupních 10 - 12 dosáhnete úplné úrovně Kundalini Reiki. Toto zasvěcení vám přinese nové stavy vědomí, včetně mystického osvětlení. Budete propojeni na korunní čakru a chrám lásky. Kundalini Reiki vás harmonicky propojí s vesmírem, zaktivuje DNA a otevře jasnovidecké schopnosti.

Předpoklady zasvěcení

Zájemce o tento systém musí být Mistrem/Učitelem Usuio Reiki v klasickém systému ( nebo Mistrem Karuna Reiki, případně mít minimálně tři stupně Shambally.

Při absolvování Kundalini reiki je nutné dodržet vždy tři stupně jako celek, tedy ( Kundalini I. II. III. ) a to samé ( Booster I. II. III. ) - s odstupem 5 - 7 dní. 


Po odeslání objednávkového formuláře obdržíte platební podklady na uvedený email. Termín a čas zasvěcení domluvíme individuálně po přijetí platby.