LÉČENÍ VÍL

Tato energie pochází s vyšších úrovní starobylých zdrojů, vyšších zdrojů, boha, bohyně, hvězdné říše.

Je to jednoduchý systém při používání, protože využívá našich schopností vizualizace a náš úmysl nejen léčit, ale také předávat tento systém ostatním. Spojení s touto energii je vázané se zemí a hvězdami.

Práce s tímto systémem nám ujasní důvod proč jsme zde, na zemi. Otevře dveře k novému spojení s říší víl, která je zase původem Elenari. Kromě toho pomůže k většímu otevření náhledu na přírodu - spojení s matkou Zemí poroste a rozšíří se, pokud se budete chtít vydat na tuto cestu. Tento systém představuje původ přímého a silného léčení a to v každém stupni. Už od samého začátku může být energie posílána na dálku.


I.STUPEŇ

ENERGIE LÁSKY-OTEVŘI SE LÁSCE

První level léčivé energie víl nás otvírá vyššímu, dovoluje energii lásky proudit duchovním tělem a regenerovat čakry. Energie proudí v pěticípé hvězdě v kruhu-pentagram. Kruh symbolizuje život-jezero života. Pentagram je jedním z nejstarších symbolů, znázorňuje-zemi,vzduch,vodu a oheň a pátý element všechny spojuje-duch.

II.STUPEŇ

ENERGIE SOUCITU-OTEVŘENOST PRO MÍRNOST A SOUCIT

2.stupeň léčivé energie víl této energie je soucit. Přes tohle zasvěcení jsou přinášeny nová spojení k matce Zemi a k její plné síle v našem vědomí. Matka Země nás přibližuje, pomáhá nám v naší cestě. Ona je Jednota se zdrojem-i zde na zemi kde je život vytvořen.

III. 3.STUPEŇ - MISTROVSKÝ

DVEŘE K OSVÍCENÍ

Působení na 5, 6, a 7 čakru, spojení aury a spirituálního světa až ke zdroji, trvalé napojení Mistra na léčení a zvýšení síly. Aktivace srdeční čakry.


Předpoklady

K této iniciaci nejsou žádné předpoklady a může jej využít naprosto každý. 

Obdržíte

Skripta a certifikát v PDF