Magické rituály

Mějte osud ve svých rukou ...Magické rituály nám pomáhají k tomu abychom snadněji dosáhli svého cíle. Může se jednat o široké spektrum použití těchto praktik s pozitivním výsledkem. Zpravidla tyto rituály může používat každý, kdo s nimi umí pracovat a umí dobře využít energie kolem sebe k posílení daného záměru apod. Vyplatí se však pomoci zkušeného mága nebo kompetentní osoby, která má bohaté zkušenosti v tomto ohledu. Dobrý mág je schopen seskupit dostatek energie k vybranému  záměru a tím s výborným výsledkem ovlivnit danou situaci.

Magické rituály provádíme snad ve všech lidských oblastech a těmi jsou:

Láska

Ať se jedná o přivolání lásky nebo její posílení v již existujícím vztahu, nalezení lásky v nás samotných, nebo také zbavení se nežádoucích citů. Spadá sem i oblast lásky dusící, kdy se chceme zbavit po rozchodu vazeb na partnera. Pro všechny lidi, kteří marně touží po lásce a další variace v této oblasti těch nejkrásnějších emocí co člověk má!

Musíme však mít na paměti, že nelze zasahovat do vůle druhé osoby. To znamená, že pokud se s námi partner rozejde, my nemáme právo jeho city k nám opětovně přivolávat pomocí magie! Vždy je to zásah, který není v souladu s druhou osobou a vždy se to nepříznivě otočí proti nám! Ano, můžeme  dosáhnout změn, které si přejeme, ale věřte tomu, že výsledek bude o to fatálnější...

Blahobyt/ Peníze

Příznivě můžeme pomocí praktik magie ovlivnit oblast finanční. Spadá sem vše kolem blahobytu a jeho přivolání do života. Dále možnost zajímavých pracovních pozic nebo také získání majetku.

Mějme však na paměti to, že pokud jsou pro nás peníze základem k tomu, abychom měli štěstí tak nikdy blahobyt a bohatství nezískáme! 

Zdraví

V této oblasti lidského zdraví a harmonizace máme ty nemocnější způsoby jak změnit nežádoucí stavy a harmonizovat si nejen tělo, ale i duši. Pomocí magie a dalších praktik jako jsou třeba REIKI dokážeme téměř nemožné. Můžeme léčit nemoci, posilovat obranyschopnost, působit na psychiku a třeba také uchopit magii jako prevenci. 

Nezapomínejme, že každá nemoc je řeč těla. V každé nemoci je důležitá zpráva o nás samotných a je nezbytné umět tuto zprávu správně číst. Třeba pomocí vhodných svíček můžeme posílit pozitivní energie k procesu léčení. Nebo také provádět velké léčebné rituální obřady k úplnému uzdravení.

Ochrana/ Očista

Ochranné rituály provádíme tehdy, když se cítíme v nebezpečí negativních vlivů. Může se jednat o široké spektrum těchto negativit. Ať jsou to destruktivní energie jiných lidí, ochrana před cestou, ochrana domu před vnikem cizích vlivů, ochrana osob před vším co může nějakým způsobem uškodit nebo ublížit. Do této kategorie patří také samozřejmě Očistné rituály, které mají za úkol smývat z nás duchovní nečistotu a jiný destruktivní dopad. Velmi populární je očista pozemku před výstavbou domu nebo bytu před nastěhováním. Stejně tak očista platí u předmětů apod.

Myslete na to, že tyto rituály je nejlepší provádět již jako prevenci. V případě, že již čelíme nějaké negativitě jsou rituály jistě také účinné, ale vždy je lepší pracovat s prevencí než s následkem. Chraňte si své domovy, svůj majetek a také sami sebe.

Účelové rituály

Používáme je tehdy, když víme dopředu co nás čeká a chceme docílit úspěchu. Může se jednat o různé zkoušky a pohovory, ale také o posílení všech možných rovin bytí.

U těchto rituálů je potřeba myslet na to, že je nutné je provádět s dostatečným předstihem protože je nezbytné využít fáze měsíce.

--------------------------------------------------------------------------------------------


V rituální magii se využívá především fáze měsíce. Musíme počítat, že rituály pro získání se provádějí v době, kdy měsíc přibývá. Rituály zbavení se čehokoliv, provádíme v době kdy měsíc ubývá. Další fáze jako je úplněk, využijeme k velkým aktům magie a nov poslouží při novém začátku. K rituálům používáme další předměty jako jsou svíčky, kuřidla, soli a jiné předměty vždy v kompetenci s daným záměrem. Velké ochranné a akutní rituály lze provádět bez ohledu na stav Luny. V magii je totiž velké množství možností a vždy se proto hledá nejlepší způsob jak pozitivně zasáhnout nebo minimálně zpomalit a omezit průběh daného děje. 

Poraďte se proto s kompetentní osobou pokud nemáte dostatek zkušeností.

Upozorňuji, že by se těchto praktik nikdy neměl zhostit člověk, který vykazuje negativní emoce, který je nemocný, žena při menstruaci nebo kdokoliv bezprostředně po sexu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Cena rituálu je vždy po dohodě, nelze zadat obecný návod protože každý případ je individuální a proto je nutné také individuálně pracovat. Ceny se pohybují od 600,- Kč do 1000,- Kč ( v extrémních případech, může být cena vyšší ). Dále je možné zakoupit z mé vlastní výroby magické svíčky a další předměty k vykonání rituální magie. 

UPOZORŇUJI,

že nespolupracuji s lidmi, kteří mají záměr využít magie na straně nepráva, k destruktivním činnostem, poškození dalších osob nebo na základě hamižnosti a ovládání vůle třetí osoby. Tímto se omlouvám, všem poctivcům, ale bohužel najdou se i lidé velice temní a nepoctiví.

V případě zájmu prosím co nejpřesněji popište svůj záměr nebo problém, který chcete mít plně ve svých rukou. Zpravidla reaguji do 24 hodin.

anabella.com@seznam.cz