Očista domu/bytu

Proč je důležité energeticky ošetřit náš domov a nás samotné?

Nejčastěji používám přirovnání záhonku. Proč právě záhonu? Představte si, že si koupíte krásné květiny a chcete je zasadit do země. Máte tedy dvě možnosti. Můžete vzít rostlinku a jen tak jí " píchnout" do země. Nebo si můžete pomocí zahradního nářadí připravit krásný záhonek a květiny zasadit. Pokud si záhonek nevytvoříte tím, že rýčem zkypříte půdu, vyberete plevel a trsy trávy tedy, aby byl záhon zbaven všeho, co bude nové rostlince ubírat energii, tak rostlinka pod tíhou energií jiných rostlin pravděpodobně uhyne. Kdežto v krásném a vyčištěném záhoně bude mít dostatek místa svojí energii rozvíjet a tím poroste do krásy. 


Náš obytný prostor je přirozeně pod naší vlastní energií a takovou energii také vyzařuje. Ovšem stejně jako my vykonáváme tělesnou očistu, musí se na stejném principu čistit i dům. Protože jen tak docílíme toho, aby v něm naše pozitivní energie mohla vzkvétat a aby nám doma bylo dobře. 

Pokud kupujeme dům nebo byt, bývá v něm přirozeně energie předchozích majitelů a to skutečně i po generace ( pokud nebylo toto nějak energeticky ošetřeno ). Každá událost a emoce se jakoby zapíše do zdí domu, kde přetrvává a záleží na nás jak tuto energii budeme posilovat nebo se jí zbavíme. V takovém domě mohlo docházet k hádkám, smutku, k nemocem, úmrtí nebo i sebevraždám. Toto jsou všechno silné energetické stopy, které jsou těžké a hutné. Pokud v domě stagnuje energie po těžkých hádkách, stačí naše hádka s partnerem a ona stará energie na sebe začne energii naší hádky nabalovat. Postupně se tedy nedobrovolně stanete obětí této energie, která tak úplně nebyla jen vaše. Přestanete se doma cítit dobře, bude se vám zle spát a také vztah s partnerem může být problémový protože k jedné hádce se přidá další negativita a z hádky se stane energetická super hádka, kterou budete cítit, avšak ne ji fyzicky prožívat. Stejné je to i u energií nemocí apod.

Velice často se stává, že žijete v domě několik let a až s nějakou rekonstrukcí začnete pociťovat, že je něco špatně. Bývá to na základě toho, že v domě mohou být "duchové" a ve chvíli, kdy zasáhnete rekonstrukcí do domu nebo bytu, začnou projevovat svoji přítomnost a v takovém případě majitele domu doslova trápí. Jedná se o předchozí majitele, kteří lpí na svém majetku a bohužel si neuvědomují, že už jim nepatří. Takové duše je nutné odvést do Světla a poté nastává klid. Stejný případ je také při úmrtí našich milovaných. Po jejich smrti, mohou z různých důvodů zůstávat s námi, ale toto není správné a nenese to nic dobrého pro žádnou stranu. 

Všichni lidé, kteří se věnují jakékoliv duchovní činnosti jsou pod "palbou" energetických útoků. Jejich čistota a mravnost vábí negativní energie, které neustále svádějí boj o to, jak nás zlomit. naštěstí duchovní člověk, toto dobře ví. 

Energetické útoky na člověka jsou nejčastější útoky vůbec a dochází k nim prakticky kdekoliv. Patří mezi ně různé druhy uhranutí od jiných lidí a to i cizích, kletby nebo se na člověka dokáže přivtělit kdekoliv jiná entita a ta se poté projevovat svým záměrem v těle napadeného ( k tomuto kurz zde: ). Velký problém v této oblasti mají empati, tedy lidé s vysoce vyvinutou empatií, kteří ne sebe i nevědomě tyto entity vážou. Zde se člověk začne chovat jinak, má jiné zvyklosti, intonaci hlasu a nebo si toho nemusí všimnout celé roky. Nebezpečné a opět časté je nevědomé pozvání různých entit samotným člověkem. Vlastně my si také entity přivoláváme vždy ve svém zármutků. V praxi to vypadá asi následovně: upsala bych se ďáblu, jen kdybych našla toho pravého. Nebo udělám cokoliv, jen abych měla lepší práci atd. Toto jsou silné fráze, kterými se temnotě dobrovolně otevíráme. 

Mnoho lidí vykonává tzv. jarní očisty domu. Je to prastará tradice našich babiček, kde ze z domu vyháněla všechna negativní energie, aby byl prostor na nové začátky. Po zimním čase, kdy spoustu dní trávíme doma s minimální září slunce, se negativní energie množí velice rychle. Zima je období smrti, kde vše v přírodě spí a toto má velký vliv i na naší psychiku. S příchodem jara očekáváme takové nové výšlapy do koloběhu života. Neprobouzí se jen příroda, ale i větší část pozitivních procesů. Zde zase platí přísloví, které píši v úvodu tohoto článku a to jest: když chceš zasadit květinu, vytvoř jí prostor. Když pečete koláč, také si jistě umyjete mísu na těsto a nepoužijete tu od špaget :-) Za celý rok nasbíráme domů tolik negativních částic, že cítíme únavu, špatně spíme, opakují se nám nemoci nebo se často hádáme a těšíme se na jaro. Proto tolik lidí vítá jarní úklid a proto je pro mnoho lidí tak významnou záležitostí, avšak nikdo by neměl zapomínat i na očistu energetickou, bez které je jarní fyzický úklid jen poloviční.

Zapomenout nesmíme také na negativní předměty, které si můžeme přinést domů. Nejčastěji jsou to použité kusy oblečení, kde převažuje energie předešlého majitele. Ale také různé obrazy, starožitnosti apod. Setkala jsem se i s případem negativní energie u nové konvice, kde jiná paní tuto konvici chtěla, ale nemohla si jí dovolit a tak jí jakoby proklela. další paní co konvici zakoupila poté pozorovala podivné věci v kuchyni. Pozor i na darované předměty, mějte na paměti, že i za úsměvem osoby co nám věc daruje, může číhat závist nebo jiný záměr. Doporučuji všechny nové věci omýt ve svěcené vodě a mentálně nakreslit Boží symbol. 

Proč je negativní energie tak silná?

Ano, vždy se říká, že láska vítězí a vše se v dobré obrátí! 

Temnou energii si můžeme připodobnit velkému kameni, který hodíme a on poletí. Jeho cíl bude někomu ublížit a všichni víme, že poletí rychle. Pozitivní laskavá energie je zase jako pírko, které letí pomalu a dlouze, kde nás ve svém cíli pohladí. Stejné je to s energií! Kámen nám ublíží rychle a poté dopadne na zem a ukončí svojí činnost protože splnil účel. Peříčko poletí dlouho. Z toho můžeme vyvodit jedině to, že i temné zlo je rychlé a nebezpečné. Kdežto pozitivní energie a láska jsou sice pomalé, ale trvalé!

Máte pocit, že potřebujete očistit svůj dům i svoji osobu nebo rodinné příslušníky? Můžete si toto čištění objednat a uvidíte jaký nastane ve vašem životě obrat k realizaci pozitivních záměrů.

Objednávka