Archandělská svíčka Gabriel

"Cítím se v bezpečí a živen v Mateřské lásce Boží."

Archanděl Gabriel je knížetem archandělů a paprsku bílého světla. Bílé světlo je kvalita energie, kterou lze označit jako součást všech barev obsažených ve světle a která je proto mocná a všepronikající. V bílém světle je nezměrná síla, která umožní očistu všech našich buněk a zbaví je molekulárních substancí, které se v nich usadily jako tmavé vrstvy. K tomu dochází při každé záporné myšlence. 

Archanděl Gabriel je strážcem našich myšlenek, slov a činů, poskytuje konkrétní, viditelnou pomoc hledajícím lidem, pomůže nám ven ze "slepé uličky" a přispěchá na pomoc, když jsme zraněni ve svých myšlenkách. Ujme se nás a slituje se nad námi, pokud jsme uvízli v situaci, která byla způsobena naší nevědomostí. Pomáhá nám odhalit nepotřebnou zátěž a vyrovnat staré dluhy, k nimž patří i karmické dluhy.

Archanděl Gabriel pracuje s matkami ve všech fázích početí, porodu, adopce a rodičovství. Pomáhá velkým dětem a při péči o vaše vnitřní dítě. Pokud jej požádáme, pomůže s vašimi vlastními rodičovskými touhami a potřebami. Spisovatelům a novinářům pomáhá s láskou při psaní léčivých poselství. Pomůže nám s tvorbou a publikací svých článků a knih, tak aby nás psaní bavilo. Je strážcem našich myšlenek, slov a činů, pomáhá při vyrovnávání karmické zátěže. V meditaci nám také může předat nové zprávy a informace, pomáhá rozvíjet naši intuici, vnitřní pocity a schopnost mimosmyslového vnímání. Otvírá jasnovidné možnosti. Také vyplavuje napovrch potlačené vzpomínky a nepříjemné zážitky, často tak díky snům dochází k prosvětlení. Můžeme jej požádat o očistu své duše na všech úrovních, léčí karmické vazby, partnerské závislosti i nesrovnalosti mezi rodiči a dětmi. Zlepšuje stav astmatu a bronchitidy, udržuje rovnováhu hormonů, usnadňuje zácpu a pomáhá při plodnosti.

Po zapálení se aktivují Andělské Reiki léčení!

Jeho paprsek je přiřazen 2. čakře. Vládne prvnímu dni v týdnu - pondělí.

Parafínový  vosk s vůní čerstvého vánku, ruční výroba a malba, výška 20 cm , šířka 5 cm.

239,00 Kč
Please select variants first