Archandělská svíčka Jophiel

"Já jsem částí Boží dokonalosti."

Archanděl Jophiel vládne zlatožluté vibraci světla. Energie zlatožlutého paprsku stékají k nám dolů na Zemi, je pro nás požehnáním, protože nás posiluje na cestě ke zralosti, osvícení a moudrosti. Zrání je ale často spojeno s bolestí, zklamáním, odříkáním a ztrátou životních radostí. Zlatožlutý paprsek také spočívá v dynamice hojnosti  - zákon dokonalé rovnováhy mezi dáváním a přijímáním. Motivuje nás k pohybu, a to jak na úrovni tělesné, tak duševní. 

Očistěte si energií Jofielova zlatožlutého paprsku celý systém čaker. Vdechněte jej do každé čakry a s výdechem uvolněte strach, zmatek a vše, co vás zatěžuje.

Mezi Jofielovy dary patří moudrost, zápal, intuice, vnímavost, radost, požehnání a osvícení duše. Zavolejme jej, když potřebujeme navýšit nízkou sebedůvěru, odehnat ochablost či mlhu v životě. Plamen jeho moudrosti je možno vzývat, aby nám pomohl v jakékoli situaci, v níž je zapotřebí jasné duševní vnímání, rozlišování či inspirace. Posiluje barvy, tóny, stimuluje a podporuje energii. Posiluje slabé tělesné procesy, odstraňuje celulitidu a jedovaté látky. Navrací radost ze života. Léčitelé jej používají k léčbě artritidy, ztuhlosti svalů a omezení pohyblivosti. Archanděl Jofiel nám dodává duševní čilost a zlepšené učení. Pomáhá při koncentraci. Zvyšujeschopnost sebeovládání, sebedůvěru, podněcuje ke konverzaci a zlepšuje komunikaci. Odstraňuje stydlivost a dodává odvahu. Jeho energie je výzvou k rozšíření našeho duchovního obzoru tak, abychom porozuměli Božím zákonům a mohli je uskutečnit. Rozum je přitom pouhým nástrojem ke zpřístupnění moudrosti srdce. Posiluje spojení s Vyšším Já a s anděly, pomáhá při obnově a osvícení duše.

Po zapálení se aktivují Andělské Reiki léčení!

Jeho paprsek je přiřazen 3. čakře. 

Parafínový vosk s vůní čerstvého vánku, ruční výroba a malba, výška 20 cm , šířka 5 cm.

239,00 Kč
Please select variants first