Archandělská svíčka Michael

"Archanděli Michaeli, prosím ochraň mě a uklidni mě." " Archanděli Michaeli, prosím buď mým strážným andělem ve všech směrech času. Děkuji Ti."

Jeho modrý paprsek nám může přinést spontánní vyléčení, ochranu před negativními bytostmi, záchranu, rychlou a komplexní pomoc - ať už v oblasti fyzické nebo duševní. Když tedy jeho modré světlo nasměřujeme na ránu nebo na bolavý zánět, informace o buňce, která tím bude aktivována, způsobí okamžité přerušení destruktivního přenosu.

Archanděl Michael je velmi vysoký a v ruce drží meč. Je nejznámější z Archandělů a také jedním z nejoblíbenějších. Je plný síly, vůle, vypadá jako zářící mladík v plné zbroji, bojovník se zlatistými křídly a plamenným mečem, vůdce božských vojsk. Přichází ve sluneční záři a přináší odvahu, radostnou, bezstarostnou energii a příliv síly. Bojuje se zlem na všech jeho úrovních, je neúnavným ochráncem všech utlačovaných, objevuje se všude tam, kde se děje nějaké bezpráví a nespravedlnost. Ničí zlo ve všech jeho formách a přichází na pomoc, kdykoli si na něj jen vzpomeneme. Pomáhá v boji s negativním myšlením, chrání nás před negativními energiemi a zbloudilými dušemi. Poskytuje ochranu na cestách a také abychom nesešli ze správné cesty. Dodává nám odvahu při životních rozhodováních a těžkých chvílích.

Po zapálení se aktivují Andělské Reiki léčení!

Jeho paprsek je přiřazen 5. čakře. Vládce středy.

Parafínový vosk s vůní čerstvého vánku, ruční výroba a malba, výška 20 cm , šířka 5 cm.

239,00 Kč
Please select variants first