Bylinná svíce Léčení

Bylinná svíce, která se používá k léčení nemocí, ale také stavů duše. Přináší nám energii zdraví a vitalitu. Naopak spaluje nemoci a neduhy. S obsahem mateřídoušky lékařské, krásně voní a působí na naše smysly.

Svíčku je dobré nechat dohořet v jednom zápalu. V případě potřeby, lze zapalovat i opakovaně.

Palmový vosk. Velikost: cca 19x4,5 cm

Jak svíci použít: 

Svíce obsahuje energii REIKI, která je vedena tak, aby poskytla léčebné procesy, které se spustí spolu se zápalem knotu a táním vosku. Dále obsahuje směs bylin, které jsou nejen aromaticky, ale také energeticky vhodné pro všechny léčebné rituály a akty.

Svíci zapalujte v případě nemoci a to jak fyzické tak i duševní. Je dobré si najít několik minut klidu, meditovat u hořící svíce a být co nejvíce v její přítomnosti. Máte-li vážnou nemoc, doporučuje se svíci nechat dohořet v jednom zápalu. Pokud se jedná o drobné nemoci jako je nachlazení apod. můžete svíci uhasit po čtvrtině vyhoření a později proces opakovat. 

Doporučení k léčbě:

Až budete mít svíci zapálenou a v klidu meditovat, můžete využít léčebné dýchání. Léčebné dýchání je proces, kdy se vědomě zbavujeme negativních stop v těle. Jednoduše se soustřeďte na svůj dech.... vdechujte krásnou světelnou energii, nechte jí v těle působit a poté vydechněte tmavý dech ( zbarvenou energii do barev od světle šedé po černou, záleží na nemoci ). Až budete vydechovat stejnou barvu, jakou nadechujete, můžete proces ukončit. 

Tímto se úspěšně zbavíte nízkoenergetických energií v těle.

Upozornění:

Nenechávejte svíci bez dozoru a vždy jí umístěte tak, aby nemohl vzniknout požár nebo jiná škoda. Před zapálením prosím sundejte papírovou část. Po dohoření svíci vhazujeme do tekoucí vody - potok, řeka. Případně zakopat do země.

249,00 Kč
Please select variants first