Magická sada láska

Tento balíček je vhodný k rituálům lásky, sexuality a partnerství. Jeho energie dokáže lásce otevřít dveře, nasměrovat nás k nalezení partnera nebo posílit již stávající vztahy. Je v současné době nevyhledávanějším produktem vůbec. 

Sada obsahuje: 

1x růžová svíce, 1x červená svíce, tyčinka, pentagram a svěcenou vodu. Nechybí podrobný návod k vyhotovení.

Návod k použití:

Kdy rituál vykonat:

Protože se všeobecně má za to, že rituálem budete chtít záskávat něco do svého života, tak vybírejte termín kdy je Novoluní - vhodné k novým začátkům. Úplněk - magická síla přírody - vhodná doba ke všem rituálům. Dalším vhodným časem je období měsíce, kdy měsíc roste/přibývá - v tomto období získáváme.

Vyhněte se době, kdy měsíc ubývá! Tato doba je v rituání magii stanovena pro projekty zbavování se čehokoliv! Postavení měsíce a jeho fáze najdete volně dostupné na internetu.

Jak provést samotný rituál:

Všechny předměty jsou již očištěny - to můžete vidět i v podobě rytiny na svíčce, kde je Boží pečeť. To znamená, že svíčka je čistá k magickým úkonům a nemusíte ji tedy jinak připravovat.

1, obě svíčky si potřete svěcenou vodou. Uděláte to tak, že od poloviny namočeným prstem pojedete nahoru na konec svíce a poté opět od poloviny směrem dolů. Tímto aktem je svíčka připravena k práci.

2, špendlíkem nebo jiným rydlem do růžové svíce vyryjte iniciály vaše a pod ně váš datum narození. Na druhou stranu svíčky vyryjte iniciály partnera a pod ně také jeho datum narození. Pokud jeho data neznáte, vyryjete pouze iniciál. Pokud partnera nemáte, vyryjete místo iniciálu slovo "láska" . Pod vaše jméno vyryjte svůj záměr v podobě jednoho slova ( láska, obnova, cit, partner apod. ) -toho udělejte pouze na růžovou svíčku.

3, stejný postup budete opakovat u červené svíčky. Tímto máte svíce připraveny k rituálu.

4, vezměte si stojánek nebo doporučuji - sklenici, květináč, misku apod. Vysypte jí solí - použít můžete obyčejnou kuchyňkou. Do soli zapíchněte obě svíčky těsně vedle sebe a to iniciály vaší osoby směrem k vám.

5, pod misku, květináč nebo co použijete dejte pentagram a to obrázkem nahoru. Kolem svíček můžete udělat také solný kruh - bude to celý rituál chránit před nízkou energií, která může být kolem vás.

6. nyní se už dostáváme k praxi rituálu. Najděte si místo, kde nebudete rušeni! Můžete si zapnout klidnou hudbu beze slov, která umocní vaše prožitky. Zapalte růžovou svíci s přáním které v oblasti lásky máte. Totéž udělejte u červené svíčky. Svíčky stojí těsně vedle sebe a vy sledujete jejich plamen. V této fázi rituálu je důležitá vizualizace. Jednoduše musíte těm svíčkám sdělit to, co po nich chcete. Můžete o svých přáních mluvit hlasitě nebo i v duchu.... Nebojte se a pečlivě si představujte svůj cíl celého rituálu. Dejte tomu tolik času kolik potřebujete. Stále se dívejte do ohně a vizualizujte.... Až budete mít pocit, že vizualizace stačí, zapalte tyčinku a vpíchněte ji do soli ke svíčkám.

7, na závěr poděkujte ohni a také měsíci za předané zprávy. Nechte svíčky bezpečně dohořet, pozor nesmí zhasnout.

8, po dohoření je nezbytné ostatky rituálu vhodit do tekoucí vody - řeka, potok. Tímto je celý rituál zpečetěn a nadále se jím nezabývejte. Jeho energie si sama najde cestu. Při vhození ostatků do vody vyslovte 3x Tak se staň! 

Upozornění:

  • Při rituálu dbejte bezpečnosti. Až svíčky dohoří, roztečou se do soli a dno nádoby může být horké a způsobit tak škodu nebo požár. Dejte tedy vše tak bezpečně, aby k neštěstí nemohlo dojít! Doporučuji postavit na obrácený hrnec, pečící plech nebo potom na nehořlavé povrchy přímo položením nádoby se svíčkami. Nedávejte svíčky k závěsům nebo hořlavým povrchům.
  • Rituál vám nebude fungovat pokud se jej pokusíte zneužít v otázce donucování, získání lásky osoby, která nemá stejné tužby jako vy. Nikdy nesmíte zasahovat nikomu do jeho svobodné vůle. Získávat zpět partnery, kteří jsou již na své cestě bez vás. Pokud se tohoto dopustíte, můžete počítat jedině s tím, že se vše obrátí proti vám a přání se nevyplní. Naopak si jen ublížíte. Proto vykonávejte rituál svědomitě.

Zajímavosti, doporučení:

  • Můžete sledovat jak svíčky hoří a tak sledovat, která svíčka hoří rychleji. Obě svíčky jsou vyhotoveny ze stejné suroviny a proto jejich doba i síla má být totožná. V magii však můžete pozorovat, že některá hoří rychleji. Je to dáno tím, že její barevný účel je v rituálu aktivnější. Jinak řečeno, ta která hoří rychleji - je pro Vás aktivnější.
  • Vonná tyčinka a její dým se používá k tomu, že jak dým stoupá, stoupá i energie magických svíček. Dým vlastně při svém stoupání odnáší Vaše přání, tam kde mu bude vyslyšeno.
  • Ve svých prosbách vyslovujete přání  3x za sebou. Proč třikrát? Platí jedno duchovní pravidlo. Pokud něco vyslovíte 3x za sebou, musí být vyslišeno! Je to odkazem ke svaté trojici.
  • Zbytek svěcené vody si můžete schovat pro jiné účely. Svěcená voda by měla být uschována v temnu a při běžné teplotě.
499,00 Kč
Please select variants first