Magická sada léčebná

Sada vhodná k léčebným rituálům a oblastem zdraví. Dokáže zlomit nemoc a její těžké energie a to v podobě černé svíce. Modrá svíce podpoří akt léčení a bílá vnese harmonii a čistotu do těla nemocného. Používá se při nemocech jak akutních tak trvalých.

 Sada obsahuje:

1x modrá svíce, 1x černá svíce, 1x bílá svíce, tyčinka, pentagram a svěcená voda. V sadě najdete také podrobný návod a stanovení času k vyhotovení.

Návod k použití: 

U tohoto rituálu je velice důležitá doba vyhotovení. Obecně se předpokládá, že se chceme nemoci zbavovat, využijeme tedy ubývající měsíc protože se jedná o magickou fázi zbavování se něčeho. 

Jak provést samotný rituál:

Všechny předměty jsou již očištěny - to můžete vidět i v podobě rytiny na svíčce, kde je Boží pečeť. To znamená, že svíčka je čistá k magickým úkonům a nemusíte ji tedy jinak připravovat.

1, všechny svíčky si potřeme svěcenou vodou. Uděláte to tak, že od poloviny namočeným prstem pojedete nahoru na konec svíce a poté opět od poloviny směrem dolů. Tímto aktem je svíčka připravena k práci.

2, špendlíkem nebo nějakým rydlem si do modré svíce vyryjeme své iniciály a pod ně své datum narození.  Do černé svíce si vyryjete své zdravotní potíže ( stačí jedním slovem ) - pokud máte potíží více, můžete je také vypsat. Do bílé svíce nebudete rýt nic, tato svíce bude použita tak jak je.

3, vezměte si stojánek nebo doporučuji - sklenici, květináč, misku apod. Vysypte jí solí - použít můžete obyčejnou kuchyňkou. Do soli zapíchněte modrou svíci a to iniciály vaší osoby směrem k vám.

4, pod misku, květináč nebo co použijete dejte pentagram a to obrázkem nahoru. Kolem svíček můžete udělat také solný kruh - bude to celý rituál chránit před nízkou energií, která může být kolem vás.

5, nyní se dostáváme již k samotnému rituálu. Je vhodné si zapnout meditační hudbu a to v podobě tibetské mísy nebo rezonanční hudbu s jemnými bubny. 

Zapalte modrou svíčku s prosbou " prosím o léčení svých nemocí - nemoci vyjmenujte" - toto řekněte 3x a dívejte se chvíli do ohně. Představujte si jak plamen všechny nemoci spaluje, vizualizujte si jak odcházejí z těla.... Až budete mít pocit, že jste s vizualizací u konce, zapalte černou svíčku o svíčku modrou. Podržte ji několik minut sevřenou v rukou a předejte do ní své nemoci. Učiníte tak, že vše s čím máte problémy jednoduše té svíčce předáte. Dejte si zde záležet a poctivě si vizualizujte jak vaše potíže skrze dlaně odevzdáváte černé svíci. Až tento akt ukončíte, sfoukněte její plamen a svíci zlomte v její polovině. Vyslovte " tímto aktem odešla byla zlonema a pokořena i má nemoc " - stačí říci 1x . Dejte její ostatky  do mísy se solí a více si jí nevšímejte. Dále zapalte ( sirky, zapalovač ) svíci bílou a už si jen vizualizujte pozitivní, léčivou energii, která skrze její plamen vstupuje do vašeho těla a zaplňuje místa po nemoci. Tato svíce je naplněna energií REIKI a proto bude její síla znatelná. Nakonec zapalte kuřidlo a nechte dále svíčky dohořet. 

6, na závěr poděkujte ohni a také měsíci za předané zprávy. Nechte svíčky bezpečně dohořet, pozor nesmí zhasnout. Zbytkem svěcené vody si pomažte místa na těle, kde se nemoc nacházela. 

7, po dohoření je nezbytné ostatky rituálu vhodit do tekoucí vody - řeka, potok. Tímto je celý rituál zpečetěn a nadále se jím nezabývejte. Je podstatné se nemoci mentálně úplně vzdát, věřit rituálu a nepochybovat o jejím léčivém vlivu. 

Upozornění:

 -  Pokud si půjdete lehnout s myšlenkou, zda rituál pomůže nebo ne, nemusí se efekt dostavit protože v takovém případě si v podstatě nemoc vědomě udržujete a proto se nemůžete vyléčit.

499,00 Kč
Please select variants first