Sada k očistě domu/bytu

Kompletní sada k očistě bytu nebo celého domu.

Používá se jako prevence nebo v místech s paranormální aktivitou či po hádkách a těžkých sporech, nemocech apod. Vyčistí všechny negativní energie a vnese do prostor harmonii.

Sada obsahuje:

1x černá svíce, 1x bílá svíce, lahvička se svěcenou vodou, pentagram, magická sůl, vykuřovací směs, uhlík a kuřidlo. 

Postup rituálu:

Očistu provádíme v době, kdy měsíc ubývá, ale v tomto případě to není pravidlo a očistu můžeme vykonat prakticky kdykoliv. U ubývajícího měsíce však máme výhodu v to, že měsíční energie snadněji a účinněji odnáší negativitu. 

1, zapalte si uhlík na nějaké podložce. Doporučuji misku s dvojitým dnem nebo misku na dalším podkladě. Misku vysypte obyčejnou kuchyňskou solí nebo pískem. Zavřete všechny okna a dveře. Na zapálený uhlík poté vkládejte po malém množství vykuřovací směs. S doutnající směsí obejděte každou místnost 3x a to proti směru hodinových ručiček. V každém koutě místnosti můžete jemně fouknout do kouře aby se rozprostřel i ve špatně dostupných místech. Až budete mít hotovo, nehte dým ještě alespoň 30 minut působit a poté otevřete okna a vyvětrejte.

2, každá roh ve všech místnostech vykropte svěcenou vodou ( stačí malinko, nalitím do dlaně a rozprášení ). Po vysvěcení místnosti odříkejte 1x otče náš" a pokračujte do dalších místností.

3, poté umístěte do každé místnosti na 24 hodin malé hromádky soli, která je součástí sady. Po 24 hodinách musíte vyhodit mimo domov ( dobré je rozprášit v jakékoliv křižovatce - očistí se tím a vy se zbavíte použité soli. 

4, zapalte si doma obě zakoupené svíce a to tak, že je zapíchnete do nějaké misky vysypané kuchyňskou solí. Svíčky se musejí vzájemně dotýkat. 

Tato dvě svíce mají za účel to, že jejich barvy vyrovnají v domě energie. Svíce černé barvy pohltí zbytky negativit a bílá vnese světlo a pozitivní vibrace.

5, po ukončení rituálu je nutné ostatky vhodit do tekoucí vody - potok, řeka. Můžete takto zlikvidovat i použitou sůl, nebo ji ponechat v uvedené křižovatce.

Doporučení:

Po ukončení procesu se doporučuje solná koupel. Můžete si  zakoupit sůl z mé vlastní výroby nebo použít obyčejnou kuchyňskou. Kuchyňské dejte 1 kg na vanu a setrvejte v lázni 12 minut. Pozor: pokud se budou koupelově očišťovat další osoby, vždy musí mít každý svojí vlastní koupel. Pokud by se někdo koupal v použité vodě, mohl by na sebe nasát již vyplavenou negativitu předchozí omývané osoby!!

Upozornění:

Nikdy nenechávejte svíce bez dozoru! Hrozí nebezpečí požáru a to i u zápalných uhlíků, kde se dno použité nádoby rychle rozpálí!

599,00 Kč
Please select variants first