Přivtělené duše

Kurz zaměřený na práci s entitami. Všeobecná o detailní nauka v tomto tématu.


V našem hmotném světě zůstává čím dál více duší, které jsou zajatci ve svém duchovním vývoji. Duše tu zůstávají z mnoha různých důvodů a protože bez svého hmotného  těla potřebují energii, přivtělují se k nám a na našem těle dokončují své životní plány což nám komplikuje náš osobní vývoj a růst, taková situace může  způsobovat výrazné změny chování nebo těžké nemoci. Takové duše je potřeba odvádět do světla, s čímž si mnoho lidí neví rady a tak přivtělené duše u nich setrvávají i mnoho let. Proto jsem k této tématice vytvořila písemný kurz jak s těmito energiemi pracovat a jak tyto diskarnáty i sama sebe osvobodit a žít v harmonii a v souladu pouze s vlastním životním plánem. 

Co se v kurzu naučíte

V tomto uceleném kurzu se naučíte co jsou to " duše" proč tu zůstávají, jaké je jejich rozdělení, jak dochází k jejich přivtělení k člověku a proč, jaká jsou nebezpečná místa, kde na těle se tyto duše nacházejí, jaké jsou příznaky přivtělení, jak nám mohou tyto entity škodit, jak se projevují a co po nás chtějí, jak tyto duše odpoutat a odvést do světla, techniky ochrany a jak těmto vlivům předejít.


Cena kurzu: 900,- Kč

V ceně je diagnostika a odvod duší, které mohou být napojeni na vaší auru.


Pro objednání kurzu prosím použijte uvedený formulář. Uvedenou částku uhraďte na bankovní účet: 2846967193/0800 a do poznámky zadejte své jméno.  Objednávky zpětně nepotvrzuji, jsou automatické. Kurz obdržíte na uvedený e-mail po přijetí platby.