Projekty

Úplňkový CHANNELING

28.3.2021 


Tento projekt je založen na channelování Akášických záznamů. Jedná se o napojení a přístup k Akášické kronice, kde se nacházejí naprosto všechny naše záznamy, všechny myšlenky... a to jak minulé, tak  budoucí. 
Každý tak má možnost získat odpovědi na své životní otázky, a to v podobě velice spolehlivých informací, které přístup do Akášické kroniky nabízí, a který je velmi rozšířen po celém světě!

Klást můžete jakékoliv otázky, nejsou pro ně omezující pravidla. Tato metoda získávání údajů je natolik spolehlivá a prověřená, že ji lze hodnotit nad spolehlivost jakéhokoliv jiného věštění včetně používání karet! Jinými slovy, je v Akáše zapsáno naprosto vše a to vše můžeme získat!

Protože se jedná o náročný projekt, je počet klientů i otázek omezen. Zadat si můžete pouze tři otázky, na které chcete znát pravdivé odpovědi. 
Otázky zadávejte jednoduchou formou. Nepřijatelné jsou otázky obecné ( jaká bude má budoucnost apod. ), je opravdu nutné ptát se konkrétně např. Kde pramení můj problém ve vztahu? Kde vznikla nemoc? Budu s manželem šťastná? Co mohu udělat pro svůj blahobyt? atd.

Channeling bude probíhat ve dnech 28.3 a 29.3.2021.
Všechny otázky a odpovědi poté budou dány do písemné podoby a rozeslány klientům. 

Běžně se tyto služby pohybují v cenových relacích stovek až tisíců za získání jednotlivých informací. Z tohoto důvodu je jedná opravdu o ojedinělý projekt založen na více než příznivé ceně, dostupné každému.

S přístupem do Akášické kroniky musíte zadat svůj souhlas. Nikdo bez souhlasu nesmí ve Vaší kronice číst a kronika je tak druhým lidem nepřístupná. Svůj souhlas zadejte v objednávce.

Poslední přijaté objednávky jsou datovány na 29.3.2021 v 19 hodin, kde musí být přijatá i platba ( možno zaslat doklad o platbě )

Další informace: anabella.com@seznam.cz

Výklady jsou rozesílány v rozmezí 30.3. - 3.4.2021 

Zasvěcení do Akášické kroniky zde: 

Pro objednání projektu  prosím použijte uvedený formulář. Vybranou platbu prosím uhraďte na uvedený bankovní účet: 2846967193/0800 Přijaté platby obratem potvrdím a zařadím Vás do projektu.