Řeč našich nemocí

Každá nemoc je bolavá zkušenost, je disharmonií v těle každého z nás. Je skrytou řečí těla, je ale také úžasným a jediným způsobem jak naslouchat sám sobě. Jak porozumět volání naší duše... Proto na ní nesmíme pohlížet jako na něco co nám pouze ubližuje, ale jako na velmi moudrého rádce.

Nemoc je nerovnováha energií v těle!

Každý proces nemoci má hned několik bodů svého projevu. Má nás zastavit, upozorňuje, že něco děláme špatně...

1, Nejjemnější je v první úrovni - např. píchnutí v určité oblasti, složitější životní oblasti, kde se doporučuje reagovat na jemné výzvy a uvědomit si, co to znamená.

2, Pokud člověk nereaguje, zopakuje se upozornění s větší rezonancí a dostaví se např. zánět a fyzický problém již nelze přehlédnout.

3, Třetí upozornění přijde skrze podobnou životní situaci - například cysta.

Nemoc je tedy následek, který nás má navrátit k příčině. Máme si uvědomit účel karmického programu, pojmenovat ho, pochopit ho .... pak mizí, protože dále již nemá smysl. Své nemoci máme poděkovat, že nás zastavila a něco naučila. Nemáme s ní bojovat .

Vždyť duchovní podstata nemoci nám může pomoci ukázat, upozornit nás na to, co v životě neřešíme.

Co to tedy všechno znamená, co nemoc říká a na co nás upozorňuje? Jaký význam daný problém má a jak se zrcadlí z běžném životě? Jak máme pochopit a jak najít její příčiny? Jak máme přijmout těžkou nebo chronickou  nemoc? Proč se nám nemoc opakuje nebo nejde léčit? V jakých částech života děláme chyby a jak je můžeme napravit? jak se vlastně můžeme vyléčit? Tyto a další odpovědi naleznete ve svém zdravotní rozboru, který Vám nabízím. Každý rozbor je založen individuálně a cíleně. Předchází mu jednoduchý formulář, kde zodpovíte okolnosti svých nemocí, úrazů, dobu působení nemoci.... V rozboru obdržíte detailní popis nemoci a její význam. Převod nemoci do fyzického života a jeho oblastí. Spojitost s určitou čakrou a podrobné návody jak je možné nemoc s láskou přemoci a nastolit opětovně rovnováhu a harmonii.

Cena tohoto písemného rozboru:  550,- Kč

Vyhotoveno v PDF v rozmezí 14 - 20 dní ( po dohodě dříve )


Pro objednání písemného rozboru  prosím použijte uvedený formulář. Uvedenou částku uhraďte na uvedený bankovní účet: 2846967193/0800 a do poznámky zadejte své jméno. Přijetí platby obratem potvrdím a rozbor vyhotovím v uvedeném termínu.