Reference

Děkuji ze srdce všem, kteří svojí zkušenost s mou spoluprací sdílejí s ostatními.

Jana Holá


S paní Boženkou spolupracuji dlouhodobě a její ochota a pomoc mě přivedla k velkému pochopení skrze její karmické rozbory a lidský přístup kdykoliv poradit. Velké díky! Janča

Jméno neuvedeno


Perfektní výklady karet. Docela přesnost a velice slušné a vstřícné jednání.

Ivana Trnková

Rychlé a přesné výklady karet. Doporučuji.

Kamila Haráková

Moc milá a ochotná paní. Děkuji za výklady. Moc jste mi pomohla...

Jana a Pavel

Moc děkujeme za diagnostiku minulých životů. Vy vít sama, pomohlo nám to a ještě jednou děkujeme! Přejeme mnoho spokojených klientů. 

Hana Domonická

Super rychlé a obsáhlé výklady karet. Byla jsem překvapena a potěšena, že malý výklad jedné otázky je tak rozepsaný. Děkuji

Vlasta

Po dlouhé úvaze jsem si nechala zhotovit karmickou astrologii. Doporučuji všem, kteří hledají sami sebe a širší rozhled ve svém životě. Karmické kódy. Další moc povedený rozbor, ale spíše už k hlubšímu zamyšlení. Palec nahoru. Dobrá, moc dobrá práce :-)

Jana Kazmová


Moc děkuji za zasvěcení. Byl to krásný zážitek a těším se až energie dosedne a budu s ní moci pracovat :-) Jste úžasná bytost a děkuji za to, že jsem Vás mohla Boženko poznat!

Helča K

Musím pochválit karmickou astrologii. Něco neskutečného jak se v tom člověk najde. Děkuji s Láskou Helča

Alenka Š


Jsem velice ráda, že jsem poznala tak skvělou bytůstku. Když mi bylo nejhůř nechala jsem si od Anabell vyložit karty. Ty mě jen utvrdily v tom, co mi říkalo okolí. Díky Anabell se snažím na sobě pracovat a za její vedení jsem ji moc vděčná. Je to pro mě osůbka s velkým srdíčkem. Anabell moc děkuji za vše co pro mě děláš.
Děkuji ti Alena 


Marie Nývltová


Děkuji za podporu v těžkých časech. děkuji za trpělivost a ochotu.

Pokud máte zájem, můžete zanechat vzkaz. Osobní údaje nebudou žádným způsobem použity ani zveřejněny!