SEKHMET SEICHIM


Bohyně Sekhmet je často vyobrazována jako bohyně s lví hlavou, je dcerou boha Re a je také asociována s okem boha Re. V mýtu "Zničení lidstva" byla bohem Re stvořena z čistého hněvu zuřivosti, aby zlikvidovala lidstvo pro jejich neloajální řeči proti jeho osobě. Změnila se ze své mateřské formy (Hathor) a stala se z ní řádící lvice. V mýtu byla zastavena trikem, kdy vypila obrovské množství obarveného piva, které vypadalo jako krev. Během jejího opileckého spánku si Re vzal zpět svůj hněv a zuřivost a transformoval svůj hněv v klid a svoji zuřivost v radost... Když se Sekhmet vzbudila, tak zapomněla na svoji smrtící misi a vrátila se zpět do svého mateřského aspektu. Někteří tvrdí, že do formy kočičí bohyně Bastet. Sekhmetino jméno znamená "Mocná a silná" a její kněží jsou považování za "doktory léčení", jelikož je také známa jako ta, která přináší nemoce a démony, aby se utišil její hněv. A protože byla utišena pivem, tak je také asociována s konzumací piva a vína.

Sekhmet Seichim propojuje s bohyní Sekhmet, kdy vám Sekhmet pomůže se stát Mistry v léčení a pomůže se zbavit zatlačených emocí, frustrace, ale také potlačení sexuality. Dokáže vám dát větší odolnost vůči temným silám, jelikož jim sama vládne. Tento systém je fantasticky jednoduchý a přináší přímý kontakt se Sekhmet, která vás sama povede.


Po odeslání objednávkového formuláře si domluvíme termín zasvěcení. 

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.