Terapie LSVJ/SRT


Pomocí této metody, lze úspěšně odstranit různé bloky, disfunkce a záznamy v našem životě. Zbavuje nás škodlivých energií, hluboko uložených negativních programů a bloků. Jak z dětství tak z minulých životů, které nám brání v prožívání harmonického a zdravého života.

Terapie SRT odstraňuje hluboké kořeny příčin problémů, které stojí u mnoha potíží. Jako je například: disharmonie ve vztazích, omezující možnosti seberealizace, dlouhodobé nemoci, různorodé blokace, fóbie, strachy, opakující se problémy, apod.


Průběh terapie

Vhodné je osobní setkání, ale není podmínkou, lze pracovat stejně kvalitně i dálkově. Celá terapie trvá 2-3 hodiny - záleží na konkrétním případě.
Nejprve je potřeba si zmapovat důvody k této terapii. S klientem si tedy prvotně popovídám nebo si vše ujasníme písemně. Je nutné přesně stanovit bod problému a poté s ním pracovat. Během této terapie se provádí čištění čaker, kontroluje se životní energie, duchovní vyspělost klienta, metabolismus, aurická těla, osobní vibrace, imunita atd., poté se kontrolují přivtělené entity ( separáti, diskarnáti, neorganické bytosti atd. ). Vše je okamžitě harmonizováno a vyčištěno. Průběh diagnostiky je zapsán a v závěru terapie klientovi předán. Dozvíte se tedy jaké jste měli tyto hodnoty a na jakou úroveň jsou zvýšeny po provedeném čištění. Kolik negativních energií bylo odstraněno apod. 
Dále řešíme konkrétní problém se kterým klient přichází a hledáme jeho příčiny, které jsou odstraněny a vyčištěny! Změny jsou patrné okamžitě po terapii.

Příklad

Osobně jsem trpěla roky na ekzém pravé nohy v oblasti kotníku. Navštívila jsem mnoho lékařů a žádný mi nedokázal pomoci. Reiki také ne ( u karmických nemocí nedokážou pomoci ). V terapii SRT jsem šla po tomto problému. Po vyčištění celého těla jsem došla do bodu svého dětství a to ve spojení se svým otcem. Můj problém tedy měl kořen v tomto životě a to v raném dětství, kde mi bylo ho hlavy vkládáno, že mám hubené nohy, že vypadají jako dráty do betonu apod. Můj otec mi způsobil blok, který na rovině nevědomí způsobil to, že jsem vnitřně cítila nenávist ke svým nohám a ekzém byl onou tichou řečí tohoto bloku. Napojení tohoto problému u otce kotvilo v minulých životech, proto metoda Reiki byla neúspěšná. Dnes mám na noze pouze jizvy po škrábání, které mi tento děj připomínají. Je součástí mého vývoje, mého života :-)

Terapie je velice časově náročná. Její vyhotovení je tedy v rozmezí až 4 týdnů. U akutních potíží je možná dohoda o rychlejším vyhotovení.

Spirituální čištění bez terapie

Zahrnuje diagnostiku životní energie v %. Její stav po narození, stav současný a stav po zvýšení ( na kolik procent bude energie zvýšena pomocí této terapie ). Duchovní hodnota - stav Vaší duchovní čistoty. Duchovní stav - jakého stupně máte nyní dosaženo na své životní cestě. Zvýšení osobních vibrací - tedy navýšení Vaší intuice a spirituálního otevření se. Průchodnost čaker - stav každé čakry jednotlivě. Průchodnost jednotlivých čaker, stav schopnosti fungovaní čaker ( výpočet na kolik procent jsou Vaše čakry schopny pracovat ) a následné zvýšení na uvedené procento. Funkčnost metabolismu v % a jeho zvýšení. Imunitní systém - jak tento systém funguje v % - následní zvýšení na možný  maximum. Rovnání energetických těl, Aury - kompletní pročištění jemnohmotných těl. Diagnostika přivtělených duší ( separáti, diskarnáti, neorganické bytosti, kletby, larvy - vlastní negativní myšlenkové procesy, které tvoří tzv. larvy, které se usazují v našich tělech ). Jedná se o kompletní očistu která je citelná ihned po terapii a zvýšení všech lidských aspektů tak, nic nebránilo v našem správném vývoji. Klient obdrží kompletní soupis v PDF o stavu uvedených hodnot a popis vysvětlení co jaká hodnota znamená, včetně přivtělených duší a jiných entit.

Spirituální čištění s terapií

Jedná se o totožný proces uvedený v předchozím odstavci. Tento proces je nutný před zahájením spirituální terapie! Následuje diagnostika, která se soustředí na konkrétní problémy v životě nebo nemoci. Hledáme příčinu a poté jí odstraňujeme. Klient obdrží obsáhlý soupis postupu celé terapie včetně vysvětlujícího popisu.
 
Cena spirituálního čištění s terapií  : 2.200 Kč 
Cena spirituálního čištění bez terapie: 1.300 Kč 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zájemcům o tuto metodu léčení nabízím vedené kurzy - kurz terapeutického kyvadla

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Pro objednání terapie SRT prosím použijte uvedený formulář. Uvedenou částku uhraďte na uvedený bankovní účet: 2846967193/0800 a do poznámky zadejte své jméno.   

U osobní terapie je nutné se dostavit přímo ( tyto termíny objednání jsou až dva měsíce )