Listopadový  úplněk 30.11.2020

Jedná se o nejvíce magický měsíc tohoto roku, kde zdi mezi světy budou velmi tenké...


Měsíc vstoupí do úplňku v 10:29 a jeho energie bude znatelná již den předem a také den poté. Jedná se o mocný děj, který bude tentokrát prostoupen velmi silnými negativními energiemi, které na nás budou mít velký vliv a budou zasahovat do našich osobních vibrací jak podrážděností, agresivitou tak únavou nebo destruktivními pocity. K tomuto se bohužel přidají další temné a satanistické energie, které budou svádět svůj boj...


Proč je tento úplněk tak negativní?

Je to dáno jednak tím, že se nachází v měsíci listopadu. Listopad není jen podzimním obdobím, kdy uctíváme svátek zemřelých " Dušičky", ale také je to měsíc nízkoenergetických a temných energií, kde jsou výrazně zvýšeny paranormální jevy. Také se tomuto měsíci říká " měsíc duchů" , kde skutečně zaznamenáváme vyšší výskyt různých jevů.

Příroda je v tomto období v poslední fázi svého inkarnačního období, kde se ukládá ke spánku, aby se na jaře opět zrodila mnohá květenství. Celkově se jedná o čas, kdy dochází k depresím, smutkům a rozchodům. I my lidé intuitivně zanecháváme staré, abychom opět nalezli nové... je to přirozený koloběh a skutečně se jím řídíme všichni i když třeba nevědomě. Také se to dá popsat tak, že spolu s přírodou empaticky držíme souznění. Ubývá slunečných paprsků a dny se halí do dlouhé tmy. To je listopad!

Tento úplněk se nachází ve Štíru, což je nejmagičtější a nejkomplikovanější znamení zvěrokruhu, které má velmi blízko k různým okultním praktikám. Jeho trasa zasáhne do pohybu Blíženců, kde tato vesmírná srážka bude pro citlivější lidi obtížná. 

Vzhledem k astrologickým výpočtům se dá předpokládat, že temnota bude vystupovat po celou úplňkovou noc a je potřeba se dostatečně chránit!

Kdo je nejvíce ohrožen?

Prakticky každý! Nelze zde vydefinovat určitý okruh lidí a zmiňovat jen nemocné či jinak choré. Vliv měsíce bude značný i na vysoce duchovně vyvinuté lidi. Už protože temnota se  bude vždy  pokoušet zdolat vrh světla a lásky! 

Co nás tedy čeká?

Především temnohmotné útoky, které budou mířeny skrze naše zdraví. Hrozí úrazy, nehody a nešťastné události různého druhu. Zapomínat také nesmíme na přímé útoky různých entit, které mohou působit prostřednictvím vkládání zcestných myšlenek a táhnout nás tak k temnotě. Vliv bude také směřován na partnerské vztahy, majetek a psychiku člověka celkově.

Jak se bránit?

Doporučuji být obezřetný, nevyvolávat konflikty a pokud přijdou tak raději odejít do ústraní. Nezatěžovat fyzicky ani psychicky své tělo a spíše se držet v klidu. Využít můžete různé rituály k ochraně a ke snížení vlivu negativity. Vyrovnat v domácím prostředí energie, třeba pomocí speciálních svíček. Vyhnout se operacím a lékařským zákrokům.

Ochranný rituál

K tomuto úplňku již tradičně nabízím ochranný rituál, který je postavený na několika bodech a zvládne jej každý.


Budeme se především soustředit na vlastní ochranu a ochranu naší rodiny. Dále ochranu majetku a zdraví. Budeme se soustředit na vyrovnání energií v bytě nebo domě a v nás samotných. Odstraníme si z těla usazené negativity, které mohou číhat v aurickém těle. Vneseme do svého okolí světlo a nezapomeneme na posílení léčebných energií. Pracovat budeme s Božskou a Mistrovskou energií Archanděla Michaela a společně zaženeme vše co by mohlo zničit nebo napadnout vše na čem nám záleží a co milujeme.

Co budeme potřebovat?

Manuál k vyhotovení rituálu zasílám standardně na email. Dále si obstarejte: 5x malá čajová svíčka v bílé barvě, 1x modrá svíčka - nejlépe velká a vysoká ( budeme používat k evokaci archanděla Michaela ),  Dále svíčky o výšce cca 15 cm a šířce 2-3 cm v barvách: 1x zelená, 1x černá, 1x bílá, 1x růžová ( pokud  nemáte uvedené rozměry, použijte podobné ). K rituálu ještě připravte 1 kg obyčejné kuchyňské soli a nějaké kuřidlo - vánoční františek, vonná tyčinka apod.

Máte-li zájem, můžete svíce zakoupit přímo z mé dílny, které jsou již magicky připraveny k rituální práci zde: 

Celým rituálem vás podrobně provedu a energeticky podpořím průběh! 


Tento úplněk důrazně nedoporučuji k vykonávání jiných než ochranných rituálů. Temné energie budou mít převahu a skutečně mohou neblaze zasahovat do průběhu i pozitivní magie!
 Po přijetí platby obdržíte potvrzení a  kompletní informace. Bankovní spojení: 2846967193/0800 ( do poznámky platby zadejte Vaše jméno )