Numerologie


               Základní kurz numerologie


V základním kurzu numerologie si povíme něco o historii a vzniku samotné numerologie. Vysvětlíme si podrobně význam jednotlivých čísel, povíme si něco o negativních číslech, o slučitelnosti čísel, stínová čísla, izolovaná čísla, slučitelná čísla, primární čísla, devítileté cykly, kombinace vibrací atd.

Také se naučíme počítat šťastné dny a období, sedmileté cykly, životní realizace a poučení, úskalí čísel a jejich vliv na zdraví. Budeme hledat důležité události a zlomové roky života. Podíváme se na nemerologické mřížky a smrt podle čísel.

Po absolvování kurzu budete schopni plně rozumět této krásné magii čísel a dokážete pomocí jejím prostřednictví nejen číst v minulosti a přítomnosti, ale také se vyhýbat negativnímu působení a využívat působení šťastné. Pochopíte povahu člověka podle dat jeho narození, jeho slabé i silné stránky a především to, jak k nám čísla promlouvají.


Cena základního kurzu: 2.400,- Kč

Kurz probíhá formou PDF skript s možností volné konzultace. Učební materiál je zasílám vždy po 14ti dnech v celkovém počtu 8 lekcí.


Karmická numerologie


V tomto pokračujícím kurzu se naučíme význam jména a jeho karmu, karmické nemoci, vzorec osudu, karmické trojúhelníky, životní cestu a cíl, jádro a kořeny vůle, myšlení a jednání, charakter člověka, nadání a vlohy. Dále si něco povíme o inteligenci čísel. Dále numerologie a zdraví a povolání. Hlavní výzvy života atd.

Po absolvování kurzu budete schopni vyhotovovat numerologické rozbory z pozic karmického působení.

Cena karmického kurzu: 2.400,- Kč

Kurz probíhá formou PDF skript s možností volné konzultace. Učební materiál je zasílám vždy po 14ti dnech v celkovém počtu 8 lekcí.Pro objednání kurzů prosím použijte uvedený formulář. Uvedenou částku uhraďte na uvedený bankovní účet: 2846967193/0800 a do poznámky zadejte své jméno. Po přijetí platby zašlu podklady ke kurzu.